CDR.cz - Vybráno z IT

iOS Developer

Jsi zkušený programátor a baví tě vývoj mobilních aplikací? Chtěl bys se stát součástí významné, ryze české společnosti, se sídlem v Praze, která vytváří převážně mobilní aplikace pro své klienty v ČR i zahraničí, které využívají několik desítek tisíc uživatelů? Tak určitě stojí za to, dozvědět se více.
Základní informace
Firma:
Vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva
Práce na živnostenský list/IČO
Kontaktní osoba
Jméno osoby:
Lucie Krčmová
Telefon:
+420 727 942 191
Informace o práci
Benefity:
Možnost občasné práce z domova
Vzdělávací kurzy, školení
Nástupní informace
Možnost nástupu:
Dohodou
Města
Region:
Praha
Praha

POPIS POZICE

Hledáme šikovného vývojáře pro platformu iOS, který bude pracovat především na vývoji aplikací, pro největšího dodavatele poštovních služeb. Práce by probíhala v prostorách společnosti u metra Hradčanská, s občasnými schůzkami u klienta. V týmu s Tebou dále bude projektový manažer, specialista na UX, webkodér a vývojář pro platfromu Android.

PROFIL KANDIDÁTA

  • Motivovanost a ochotu se dále rozvíjet
  • Pracovní zkušenosti s vývojem mobilních aplikací iOS min. 1 rok
  • Programovací jazyk Objective-C (ARC),
  • Objektový návrh a OOP

Výhodou je:

  • Programovací jazyk Swift
  • Git/SVN
  • AFNetworking

NABÍZÍME

  • vývoj aplikací pro prestižního klienta a desítky tisíc uživatelů
  • budeš pracovat ve skvělém týmu, který je otevřen novým nápadům
  • velmi příjemné pracovní prostředí
  • angličtina s rodilým mluvčím přímo v kanceláři (1x týdně)
  • fitness centrum přímo v budově (2. patro výtahem)
  • po domluvě možnost občasného home-office
  • práce na HPP/IČO (případně jejich kombinace)