CDR.cz - Vybráno z IT

gadgety

Marketing Digital Tecnologia

Výběr pozoruhodných gadgetů loňského roku pro rodinný lifestyle

Různé vychytávky mají v našich srdcích místo. Ať už pro jejich účel, využití, vzhled nebo to, jak je tvůrci prezentují a dávají najevo, že se bez nich neobejdeme. Rok 2016 je již za námi a přinesl...
Icon 1

Na trh míří chytrý kondom, co počítá rychlost přírazů a varuje před nemocemi

Světu vychytávek není žádná oblast našich intimních životů lhostejná. Letos se v Británii začnou prodávat chytré kondomy, které doplní intimní chvíle řadou statistik, ale i bezpečnostních opatření.
Pw 11

Chytré hodinky nabíjené tělesným teplem? Buďte sami sobě nabíječkou!

Patříte-li mezi majitele chytrých hodinek, určitě jste si již někdy postěžovali na životnost baterie. Co kdyby vám někdo řekl, že zdrojem energie vašeho zařízení můžete být vy sami?
Kickstarter Thumbnail 720 X 720

Chytrá peněženka pozná, že vás někdo okrádá

V dnešní době lze za pomocí nejrůznějších aplikací za určitých podmínek vystopovat ukradený či ztracený telefon, tablet či počítač. Budeme mít tuto možnost i u peněženek?

Moov - váš osobní fitness trenér s 3D senzorem polohy

Připevněte, noste a poslouchejte. Tak by se dalo několika slovy popsat nové revoluční fitness zařízení, které vás při cvičení nejen monitoruje, ale také vám radí, jak správně a efektivně cvičit.
ARCHOS Activity Tracker

Archos na CES: Fitness tracker či připojitelná domácí zařízení s podporou...

Nové produkty firmy Archos jsou určeny pro ulehčení práce i zábavnější trávení volného času. Asi nejočekávanějším gadgetem jsou chytré hodinky Activity Tracker.
ekologicky-cip-umelecky

Elektronika jako z Mission: Impossible. Stačí kapka a sama se rozpustí

Born to Die je nejen píseň Lany Del Rey, ale i polovojenský projekt, jenž má za cíl najít způsob, jak odstavit elektronická zařízení v přesně stanovený okamžik. Prvotní pokusy jsou úspěšné, viz...
slide_image_wearables_01_collage

Boty s GPS, chytré brýle, nebo počítač skrytý v tetování. Co už umíme vyrobit?

Přestože se masového použití zatím nedočkaly, v budoucnu miniaturní přístroje implementované do našeho oblečení nebo dokonce vytetované přímo na kůži své uplatnění možná najdou. Pojďme se podívat,...