CDR.cz - Vybráno z IT

Core i5

DIITnepřehlédněte
Máte rádi minipočítače typu Intel NUC, ale preferujete AMD procesory? Přesně takové zařízení si přichystal ASUS a na nové Mini PC PN50 se právě dnes podíváme.
DIIT
Dnešní test těchto dvou business class notebooků je hlavně pro rozšíření dat, zároveň to může být zajímavé pro některé uživatele těchto notebooků.
DIIT
Pamatujete na nejvýkonnější malý notebook na světě? Dnes se podíváme na jeho větší a lehce vylepšenou verzi.
DIIT
V dnešní recenzi se podíváme na poměrně zajímavý notebook společnosti Lenovo, je totiž velmi výkonný a vyvážený vzhledem k cenové kategorii.
DIIT
V dnešní recenzi se podíváme na nový entry-level business class společnosti HP, tentokráte založený na nových procesorech Intel desáté generace.
DIIT
AMD nás tento rok zásobuje novými produkty, společně s šestnáctijádrovým Ryzenem 9 3950X spatřil světlo světa i levný dvoujádrový Athlon 3000G. A má odemčený násobič!
DIIT
V dnešní recenzi se podíváme na poměrně speciální microATX desku společnosti ASUS využívající Intel Z390 chipset a hromadu vychytávek.
 
DIIT
Také si občas něco vyrenderujete v Blenderu a zajímá Vás, jak si různý hardware vede? Čtěte dále…
DIIT
Společně s Ryzenem 7 2700X vydalo AMD i další procesory Ryzen patřící do série 2xxx. Jedná se o minoritní refresh postavený na 12nm procesu, jak si vede oproti starším procesorům?
box
Když jsme koncem května upozornili na minipočítač od Gigabytu, největším otazníkem bylo chlazení. Tak jsme si BRIX půjčili a vyzkoušeli...
papertab
Stále je možné překonávat hranice. Společnost Plastic Logic ve spolupráci s Intelem a Queen's University vytvořila první prototyp ultratenkého ohebného tabletu. Je toto budoucnost těchto...
Vaio S13
Pokud jste podnikatel, nebo vám jen záleží na kvalitě a designu, nový Vaio S13 od Sony vás bude určitě zajímat.
DIIT
Intel Ivy Bridge Desktop Core i7
Uvedení procesorů Intel Ivy Bridge doslova klepe na dveře, takže čerstvé plány, které vyzradili taiwanští výrobci (dosaďte si, čeho chcete) skrze server DigiTimes, nejspíše nebudou daleko od pravdy…
DIIT
Intel Core i7/i5 + P55: Intel Core i7 870
Společnost Intel připravila nové ovladače pro grafické čipy HD Graphics 2000 a 3000 integrované v procesorech Core i3, i5 a i7. Opravují artefakty ve videu a chybnou obnovovací frekvenci u noteboků…