CDR.cz - Vybráno z IT

Hry

PlayStation Showcase je jednou z největších událostí týkající se novinek ze světa této oblíbené konzole. Tato konference stihla za hodinu představit mnoho nových i známých titulů, a také dvě...
Tento týden rozdává digitální obchod s videohrami Epic Games Store zdarma skutečnou pecku v žánru RPG her.
Obchod s videohrami Epic Games Store tento týden nabízí zdarma hru, která potěší hráče kvalitních akčních adventur.
Crackerka Empress tentokrát překonala u jedné z nových videoher hned čtyři protipirátské ochrany.
Tento týden nabízí digitální obchod s videohrami Epic Games Store zdarma hned tři hry. Na své si přijdou hráči 3D plošinovek a závodních her.
Vybrali jsme pro vás čtveřici nejlépe hodnocených her, které se za uplynulý měsíc objevily na pultech obchodů a digitálních distribučních platforem. Nezapomeňte hlasovat v závěru článku pro titul,...
Tento týden rozdává Epic Games Store zdarma celkem dvě hry. Na své si tentokrát přijdou hráči first person survival her z kosmického prostředí a simulací.
 
Vybrali jsme pro vás čtveřici nejlépe hodnocených her, které se za uplynulý měsíc objevily na pultech obchodů a digitálních distribučních platforem. Nezapomeňte hlasovat v závěru článku pro titul,...
Obchod s videohrami Epic Games Store nabízí zdarma další dvě hry. Tentokrát si přijdou na své milovníci adventur a logických plošinovek.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store tento týden nabízí zdarma dvě hry. Na své si tentokrát přijdou hráči středověkých akčních her a stříleček.
Obchod s videohrami Epic Games Store nabízí zdarma další dvě hry. Tentokrát si přijdou na své milovníci kvalitních zombie akčních her a hráči budovatelských strategií.
Tento týden rozdává Epic Games Store zdarma celkem dvě hry. Na své si tentokrát přijdou hráči kvalitních adventur a akčních mlátiček.
Tento týden rozdává digitální obchod s videohrami Epic Games Store vysoce hodnocenou šachovou hru na PC a k tomu bonus do jedné z wargamingových her.
Obchod s videohrami Epic Games Store nabízí zdarma další hru. Tento týden si přijdou na své milovnicí sci-fi strategických her.
Epic Game Store tento týden nabízí zdarma hru, která nejvíce osloví hráče mysteriózních adventur a milovníky díla H.P. Lovecrafta.