CDR.cz - Vybráno z IT

Hry

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší hráče simulátorů a strategických her.
Denuvo
Crackerka s přezdívkou Empress, která se specializuje na prolamování protipirátské ochrany Denuvo vytvořila crack na další tří-áčkovou hru zabezpečenou touto ochranou. V doteď nasazeném tempu...
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky kooperativních a budovatelských strategických her.
Máte chuť si zahrát opravdu netradiční simulátor? Tak to vás možná potěší Epic Games Store se hrou, kterou tento týden nabízí zdarma.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky stříleček viděných z první osoby.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší všechny hráče akčních plošinovek.
nepřehlédněte
Minecraft je sandboxová videohra vyvinutá švédskou firmou Mojang Studios. Hru vytvořil Markus „Notch“ Persson a jedná se o kulturní fenomén považovaný za jeden z nejdůležitějších milníků v herní...
 
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden dvě hry zdarma. Svou nabídkou tentokrát potěší hráče stříleček viděných z první osoby a hráče tahových RPG karetních her.
Denuvo
Crackerka Empress letos nasadila vysoké tempo v prolamování Denuva u různých videoher. Tentokrát prolomila Denuvo u hry, která byla zabezpečena pokročilou ochranou se značením V14.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden hned tři hry zdarma, které potěší hráče RPG her a stealth akcí.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden dvě hry zdarma. Na své si tentokrát přijdou hráči strategických her a simulátorů.
V online obchodě s videohrami GOG máte nyní možnost získat zdarma hru, která potěší všechny milovníky akčních her.
Online obchod s videohrami GOG nabízí zdarma hru z roku 2020, která potěší zejména hráče adventur.
Na digitální distribuční platformě GOG máte nyní možnost získat zdarma hru, která potěší všechny milovníky RPG her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store tento týden potěší svým výběrem hry zdarma všechny hráče akčních her, kteří se nebojí zapojit mozek a řešit logické hádanky.