CDR.cz - Vybráno z IT

Ereb

Real name: 
Osobní informace
Bio: 
Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

Historie

Blog
Projít nejnovější příspěvky
Účet existuje již
10 let 5 měsíců
Přezdívka: 
Ereb

Články autora

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden zdarma dvě hry, které potěší hráče mlátiček a bojových her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky sci-fi adventur.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden zdarma dvě hry. Na své si tentokrát přijdou milovníci budovatelských strategií a JRPG her s tahovými souboji.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky stříleček viděných z první osoby.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky akčních adventur.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden zdarma dvě hry, které potěší hráče logických a survival hororových her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma dvě hry. Na své si tentokrát přijdou hráči sci-fi adventur a survival hororových her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hned tři hry. Na své si tentokrát přijdou hráči akčních a logických her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden zdarma hru, která potěší hráče roguelite akčních her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden zdarma dvě hry. Ty potěší hráče simulátoru a akčních RPG her.

Stránky