CDR.cz - Vybráno z IT

Ereb

Real name: 
Osobní informace
Bio: 
Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

Historie

Blog
Projít nejnovější příspěvky
Účet existuje již
11 let 1 týden
Přezdívka: 
Ereb

Články autora

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší hráče adrenalinových závodních her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší hráče taktických RPG her a milovníky komiksového marvelovského universa.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky akčních her a středověkých bitev.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky simulátorů.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma AAA hru z dnes už legendární RPG herní série Dragon Age.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky strategických a RPG her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma dvě hry, které potěší milovníky stříleček a RPG her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky akčních her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store tento týden potěší svým výběrem her zdarma všechny milovníky sci-fi stříleček s RPG prvky a stealth akcí.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden zdarma dvě hry. Na své si přijdou hráči simulátorů a adventur.

Stránky