CDR.cz - Vybráno z IT

Blog uživatele Ereb

blog
Duke Nukem Kocka
Hrávali jste v mládí first person střílečky Duke Nukem 3D, Unreal nebo Half Life? Jestliže ano, potom možná máte podobné pocity z dnešních moderních stříleček jako já.
blog
perexcloud
(Úvaha) Už příští rok Sony představí svou novou službu. Hraní v cloudu na platformě Gaikai. Microsoft samozřejmě nezůstává pozadu a pilně pracuje na své vlastní cloudové herní platformě jménem...

Stránky

Články autora

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší hráče taktických RPG her a milovníky komiksového marvelovského universa.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky akčních her a středověkých bitev.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky simulátorů.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma AAA hru z dnes už legendární RPG herní série Dragon Age.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky strategických a RPG her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma dvě hry, které potěší milovníky stříleček a RPG her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky akčních her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store tento týden potěší svým výběrem her zdarma všechny milovníky sci-fi stříleček s RPG prvky a stealth akcí.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden zdarma dvě hry. Na své si přijdou hráči simulátorů a adventur.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden zdarma dvě hry. Na své si tentokrát přijdou milovníci akčních RPG a logických her.

Stránky