CDR.cz - Vybráno z IT

Blog uživatele Ereb

blog
Duke Nukem Kocka
Hrávali jste v mládí first person střílečky Duke Nukem 3D, Unreal nebo Half Life? Jestliže ano, potom možná máte podobné pocity z dnešních moderních stříleček jako já.
blog
perexcloud
(Úvaha) Už příští rok Sony představí svou novou službu. Hraní v cloudu na platformě Gaikai. Microsoft samozřejmě nezůstává pozadu a pilně pracuje na své vlastní cloudové herní platformě jménem...

Stránky

Články autora

Tento týden rozdává digitální obchod s videohrami Epic Games Store zdarma skutečnou pecku v žánru RPG her.
Obchod s videohrami Epic Games Store tento týden nabízí zdarma hru, která potěší hráče kvalitních akčních adventur.
Australské ministerstvo obrany pověřilo společnosti QinetiQ Australia a Defence Science and Technology Group (DSTG) skutečně nelehkým úkolem. Tyto dvě společnosti se pokusí vyvinout výkonné...
Crackerka Empress tentokrát překonala u jedné z nových videoher hned čtyři protipirátské ochrany.
Tento týden nabízí digitální obchod s videohrami Epic Games Store zdarma hned tři hry. Na své si přijdou hráči 3D plošinovek a závodních her.
Tento týden rozdává Epic Games Store zdarma celkem dvě hry. Na své si tentokrát přijdou hráči first person survival her z kosmického prostředí a simulací.
Obchod s videohrami Epic Games Store nabízí zdarma další dvě hry. Tentokrát si přijdou na své milovníci adventur a logických plošinovek.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store tento týden nabízí zdarma dvě hry. Na své si tentokrát přijdou hráči středověkých akčních her a stříleček.
Obchod s videohrami Epic Games Store nabízí zdarma další dvě hry. Tentokrát si přijdou na své milovníci kvalitních zombie akčních her a hráči budovatelských strategií.
Tento týden rozdává Epic Games Store zdarma celkem dvě hry. Na své si tentokrát přijdou hráči kvalitních adventur a akčních mlátiček.

Stránky