CDR.cz - Vybráno z IT

JavaScript

DIIT
Po nedávné recenzi ThinkPadu T14 Gen4 jsem dostal příležitost podívat se na entry-level pracovní stanici v podobném provedení.
DIIT
ASUS si i tento rok připravil zajímavý 2v1 notebook pro podnikovou sféru, tentokráte je postaven na procesorech Intel Raptor Lake.
DIIT
Klasický ThinkPad v čtrnáctipalcovém provedení s TrackPointem dostal pro rok 2023 modernější APU Phoenix, jak si vede?
DIIT
Je libo extrémně lehký notebook s 2,8k OLED displejem? Acer právě takový stroj nabízí.
DIIT
Pokud jste toužili po business-class notebooku s Ryzenem řady H a TrackPointem, Lenovo ThinkPad P15v Gen3 je dost možná tím pravým ořechovým.
DIIT
Kdo má práci v IT, bývá většinou dobře finančně ohodnocen. Platy v této oblasti se dlouhodobě držely nad republikovým průměrem a stejně jako roste celorepubliková průměrná mzda, tak roste i...
nepřehlédněte
Kdysi byl svět počítačového programování tajemným a exkluzivním místem. Pouze hrstka vybraných lidí byla považována za počítačové programátory se špičkovými znalostmi kódování. V dnešní době však...
 
Nástup technologií a automatizace, který se kvůli pandemii ještě zrychlil, zvýšil poptávku po kvalitních pracovnících v IT. Pojďme se podívat, o které programátory je největší zájem.
DIIT
Díky Mozille a jejím technologiím byli schopni tvůrci hry Dungeon Defenders Eternity přinést tento titul i do prostředí webu, bez jakýchkoli omezení ve visuální kvalitě či gameplayi.
google_now_S3
Informační služba Google Now, kterou zatím můžeme převážně poznávat z operačního systému Android, tedy konkrétně z jeho vyšších verzí, by mohla zamířit i do webového prostředí a to rovnou na...