CDR.cz - Vybráno z IT

EA zahajuje GamesCom parádním trailerem k Battlefield 5

Letošní GamesCom startuje ve velkém stylu, naprosto působivým trailerem k chystané hře společnosti Electronic Arts – Battlefiled 5.

Za doprovodu upravené verze písně „House of the Rising Sun“ se střídají akcí nabité záběry, které plně vykreslují atmosféru druhé světové války i hrdinství vojáků bojující za spravedlnost a mír.

.
Záběry ze hry míchané s nápaditými cut scénami podtrhuje souhra zvukových a obrazových efektů vyzdvihujících velikost titulu, který nás snad nenechá vychladnout. Trailer ukazuje nové mapy – od rozbořených ulic Rotterdamu, až po hořící písek v severní Africe.

Ostatně destrukční model je absolutním tahounem her pod značkou Battlefiled a v nadcházejícím díle, který nás vezme zpět do historie, to nebude jiné. Švédští tvůrci ze společnosti DICE tahají ze svého Frostbite enginu maximum.

Battlefield 5 vychází 19. října 2018, předobjednávající navíc získají přístup do předběžné bety. Další podrobnosti o hře, videa a obrázky, budeme nabízet v průběhu speciálního zpravodajství z GamesComu 2018.

Zdroje: 

Michal Pospíchal

V roli novináře se na herní scéně pohybuje už více než 9 let. V historii prošel několika velkými redakcemi, jako BonusWeb.iDnes.cz, naposledy se v roli šéfredaktora podílel na tvorbě serveru inGamer.cz, který byl 1. ledna 2014 sloučen s herní sekcí CDR.cz, kde nadále vedl rubriku. V červenci 2014 se na vlastní žádost přesunul na post editora magazínu. Od roku 2016 píše také pro DIIT.cz o technických a všeobecných tématech.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku EA zahajuje GamesCom parádním trailerem k Battlefield 5

Žádné komentáře.