CDR.cz - Vybráno z IT

Diskuse k GitLab uživatelé v ohrožení: Jak se bránit proti zákeřné zranitelnosti serverů

Divam se do kalendare, ale nevidim, ze by bylo 1. dubna?

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

To je otázka? :D Jestli jo, tak 1.dubna není teď, ale bude až za 193 dní :) - ty hlášky a řeči bych si šetřil právě na onen okamžik, co říkáš.

+1
-1
-1
Je komentář přínosný?

Kolega chtel pravdepodobne naznacit, ze se vam nejak pomichaly clanky. Historicka dira z roku 2021 uz dneska moc lidi nezajima. Ale odkazovany zdroj ma skutecne neco aktualniho.

+1
+1
-1
Je komentář přínosný?

tady máš taky jedno mínusko :D

+1
-2
-1
Je komentář přínosný?

A rozumime si v tom, ze zatimco linkovany clanek na techradar.com je o aktualni dire z roku 2023, tak tady ten na CDR je o stary dire z roku 2021? Pripoustim moznost, ze mi muze neco unikat. Treba je v tom zakodovany nejaky skryty poselstvi nebo neco. Ale v tom pripade to neni uplne dobre vymysleny, protoze to neni vubec nenapadny. Naopak, hned na prvni pohled bije do oci, proc by sakra nekdo psal o dva roky stary dire. :)

+1
+1
-1
Je komentář přínosný?

Kdybych byl vámi, tak bych šel zachraňovat ten svět a pomáhat lidem s revolučními vynálezy a neřešil bych jestli je článek přesně podle zdroje nebo není. Pardon, ale proč by sakra někdo měl zapotřebí u každého článku do detailu komparovat zdroje. Jste snad nějaký inspektor ze seznamu? :D

+1
-2
-1
Je komentář přínosný?

Vážený pane Driscolle, jestliže je zdrojový článek O Červené karkulce a vy z toho uděláte O perníkové chaloupce, tak je asi něco špatně. Obzvláště, pokud laskavý čtenář nepochopí, proč jste to udělal. Protože právě pro toho laskavého čtenáře píšete. To je smysl vaší činnosti. Laskavému čtenáři předat nějakou PRAVDIVOU informaci. Já být vašim zaměstnavatelem, a zjistit, že většina diskuzí pod vašimi články je o vaší neschopnosti, tak jsem vás už dávno propustil. A vaše vztekání na tom nic nezmění. Prostě někdo talent na psaní má a někdo holt ne. Zvažte prosím možnost, že v nějaké úplně jiné činnosti by jste byl šťastnější.

+1
+1
-1
Je komentář přínosný?

Hezká provokace, ale na mě tyhle psychologické manýry a hrátky bohužel neplatí pane :) Zvažte prosím možnost, že budete dělat něco jiného, než pořád jenom trolit, trolit a trolit na internetu jo.

+1
-2
-1
Je komentář přínosný?

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaste nebo registrujte.