CDR.cz - Vybráno z IT

Mount & Blade II: Bannerlord ukazuje v gameplayi obléhání hradu [E3 2016]

Mount And Blade Ii 04
Středověkých her se skutečně letos neobjevilo mnoho, co ale postrádají v množství, nabývají v kvalitě. O tom nás už přesvědčilo nejen For Honor, ale také Mount & Blade II: Bannerlord.

O sérii Mount & Blade není obecně moc slyšet, nicméně má překvapivě velkou a oddanou základnu fanoušků a z dobrého důvodu - žádná jiná hra podobného druhu na trhu aktuálně není. Titul si získal fanoušky svým otevřeným světem, postupným budováním velké armády a impéria, které lze získat nejen diplomacií, ale také silou.

Dobývání silou dočkáme i v novém dílu Mount & Blade II: Bannerlord a pojednává o něm nejnovější gameplay záběr ze hry, jenž nám ukáže průběh obléhání hradu od samotného začátku až do konce. Přirozeně se v něm dočkáte všeho, co ke správnému obléhání patří; katapulty, žebříky, obléhací věže apod.

Mount & Blade II: Bannerlord vyjde ještě někdy v průběhu tohoto roku.

Nezapomeňte sledovat herní sekci CDR (nikoliv pouze titulní stranu) pro kompletní přehled všech novinek z letošní E3 výstavy. Po celý týden vás denně budeme zásobovat desítkami článků, díky kterým vám nic neunikne. 

Zpravodajství E3 2016 běží pod záštitou společnosti Intel

Zdroje: 

Pavel Vevera

Členem redakce inGamer.cz byl od samotného založení v roce 2012. Původně působil jako multisekční redaktor, přispívající jak články, tak video tvorbou, nakonec se však ustálil na textech. Jako externista od 1. ledna 2014 pokračuje v rámci herní rubriky CDR.cz, kam se redakce i část obsahu inGameru přesunula.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Mount & Blade II: Bannerlord ukazuje v gameplayi obléhání hradu [E3 2016]

Neděle, 19 Červen 2016 - 12:05 | Logis | Bohužel se ho ale dočkáme až následující rok -...

Zobrazit diskusi