CDR.cz - Vybráno z IT

Nabídněte volný čas dalším projektům: ZYGOit propojuje IT profesionály a firmy

Zygoit
V App Store a Google play je ke stažení aplikace ZYGOit od českého stejnojmenného startupu. Ten nabízí alternativu IT profesionálům a firmám v podobě digitální platformy, která propojí obě strany napřímo.

IT profesionálové mohou nyní díky aplikaci ZYGOit nabízet své odborné dovednosti a volnou kapacitou firmám, které potřebují odborníky pro práci na svých projektech. „Aplikace funguje v podstatě jako tržiště. Potkávají se zde odborníci s nabídkou svých zkušeností a firmy, které pro své projekty poptávají šikovné IT specialisty. Díky tomu, že dochází k přímému spojení, je cena práce očištěna o náklady mnoha článků zprostředkovatelského řetězce. Registrace do ZYGOit je navíc zdarma,“ říká Radoslav Schmidt, zakladatel projektu ZYGOit.

Sdílení kapacit je v kurzu, ušetří čas i peníze

Cílem ZYGOit je vybudovat komunitu IT profesionálů skrze službu, která zjednoduší programátorům, vývojářům, správcům sítí a dalším IT specialistům prodávat svou práci. ZYGOit využívá aktuálního trendu sdílení kapacit podobně jako nejznámější zahraniční startupy. Po registraci do platformy si jen nastaví podmínky, za kterých chtějí spolupracovat. Dojde-li k uzavření spolupráce mezi firmou a odborníkem, náleží společnosti ZYGOit provize ve výši 10 % z ceny dané zakázky. Polovina z prostředků, které ZYGOit takto získá, půjde na vzdělávací projekty pro IT specialisty využívající služeb aplikace.

Aplikace je ke stažení App Store a Google play pro operační zařízení s operačním systémem Android a iOS.

O společnosti ZYGOit

Jsme česká firma, která se rozhodla změnit poměry v nepřehledné džungli dodavatelských řetězců lidí, kteří něco umí, a firem, které realizují své projekty. Představujeme moderní řešení v podobě digitální platformy, která nabízí výhody všem zúčastněným. ZYGOit jasně a zřetelně propojuje vztah mezi oběma stranami. Klient může nakupovat služby napřímo, čímž ušetří odhadem 10 – 60 % svých nákladů. Díky transparentním podmínkám, může nabídnout realizátorovi vyšší odměnu. ZYGOit navíc automatizuje a zjednodušuje procesy související s aktivací, administrací a naplněním jejich vzájemného vztahu.

Zdroje: 

Tisková zpráva ZYGOit