CDR.cz - Vybráno z IT

Produkční společnost Johnnyho Deppa se chopí prací na seriálu The Secret World

The Secret World se řadí do žánru MMORPG. Na rozdíl do ostatních her podobného rázu sází na temný atmosférický svět. V porovnání s giganty jako World of Warcraft nemá příliš početnou uživatelskou základnu, to však nebrání v jeho seriálové adaptaci.

Infinitum Nihil, produkční společnost založená Johnny Deppem a vedená jeho sestrou Christi Dembrowski, nyní spolupracuje s G4C na tvorbě nového televizního seriálu podle atmosférického MMORPG The Secret World. Scénář píše James V. Hart, jenž se podepsal pod scénáři filmů Hook a Tomb Raider: Kolébka života.

Děj se bude zaměřovat na tým agentů v utajení, válku mezi třemi hlavními frakcemi (Templar, Illuminati, Dragon), odboj vůči nadpřirozenostem všeho druhu a poodhalování konspiračních teorií, což neodmyslitelně patří k tamějšímu univerzu.

Jak producenti z G4C a Infinitum Nihil, tak i vývojáři z Funcomu jsou nadšení z uzavření partnerství. Obě strany vidí potenciál v seriálové adaptaci díky velmi bohatému světu The Secret World a jeho téměř nevyčerpatelnému prostoru pro vyprávění historek. Producenti ještě zmiňují zájem o velmi pečlivý rozvoj charakterů v průběhu seriálu.

Bližší informace zatím o projektu nejsou známy. Samotná hra The Secret World nedávno přešla na model F2P pod názvem Secret World Legends. Myslíte, že má seriál šanci zaujmout publikum? Jak dlouho dle vás vydrží nová reinkarnace videohry, než se vedení Funcomu rozhodne ukončit její podporu?

Zdroje: 

Michal Klacik

V roce 2010 začínal jako redaktor RecenzeHer.eu, od dubna 2012 působil na pozici editora serveru inGamer.cz. Počátkem roku 2014 se redakce i část obsahu inGameru přesunula pod CDR.cz. Tam nyní zastává pozici redaktora pro herní i IT rubriku.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Produkční společnost Johnnyho Deppa se chopí prací na seriálu The Secret World

Žádné komentáře.