CDR.cz - Vybráno z IT

QisDESIGN představuje stolní svítidla Hatha Light a Compasso Light

Hatha Light
QisDESIGN, luxusní designová značka svítidel, řídící se heslem „Imagine Another Possibility“ („Představte si další možnost“), oznámila další inovace v oblasti LED osvětlení, dvě nová stolní svítidla. Compasso Light je inspirováno geometrickým nástrojem. Představuje smysluplné, interaktivní a personalizované umělecké dílo tvořené hodnotnými materiály. Hatha Light je naproti tomu inspirováno nejstarším světově známým fyzickým a mentálním cvičením pro harmonizaci těla a duše, Hatha jógou - vyvážením síly a ohebnosti.

Opravdová reprezentace harmonie, rovnováhy a síly, to je LED svítidlo Hatha Light. Vypadá skvěle a je praktické pro mnoho aktivit, od čtení, psaní až po designování nasvícení prostoru. Její gumové tělo s kovovou kostrou je pružné a ohebné v libovolném směru. Dotykem povrch navodí pocit kůže. Kombinace pryže a kovu potvrzuje libozvučnou filozofii designu „Dynamic stillness“ („Dynamický klid“), který poskytne světlo každému uživateli, ať se jedná o kancelář profesionálů, návrháře nebo domácí interiér.  A co víc, tato stolní lampa je vysoce energeticky efektivní.  Vysoce účinné LED diody, design čoček a podpora celosvětově patentovaných nejmodernějších technologií osvětlení, přináší rovnoměrné světlo s dostatečnou intenzitou 1200 luxů při spotřebě pouhých 6 W.

QisDESIGN_logo

Druhou novinkou je LED svítidlo Compasso Light. Ukázka rovnováhy rozumu a citu, kterou vidíme napříč všemi QisDESIGN produkty. Tvořena přímkami, oblouky a kruhy s ovládáním jako kružítko. Toto luxusní nastavitelné LED svítidlo je navrženo tak, aby zvýšilo prestiž pracovního prostoru vysokých manažerů a vedoucích pracovníků, stejně tak jako interiérových designerů
a architektů. Kombinované tvary stvořeny filozofií „Light is All Around“ („Světlo všude kolem nás“) zahrnují flexibilní silikonový oblouk, kulatou základnu ze slitiny zinku a nastavitelnou otočnou lampu v prostoru 360 stupňů.  Dvě hliníková ramena a speciální kovová kluzná dráha na jednom z nich, která je ukotvena v pružině s konstantním pružícím úsilím, umožňujícím flexibilní nastavení úhlu osvětlení při zachování rovnováhy lampy. Návrhářům se podařilo skloubit dohromady tvrdé a měkké, přímky a oblouky do funkčního tvaru. Optika svítidla vytváří příjemné homogenní světlo s měkkými stíny doplněné o dotykový stmívač. Compasso Light má vysokou intenzitu světla 1500 luxů při spotřebě jen 12 W.

Compasso Light

Stolní lampy Compasso Light a Hatha Light jsou pro evropský trh k dispozici od září 2013.

Pro více informací navštivte www.QisDESIGN.cz

Tagy: