CDR.cz - Vybráno z IT

Diskuse k Rockstar potvrdil Red Dead Redemption 2 (AKTUALIZACE: Trailer v článku)

Xbox One dostal kompatibilitu s X360 verzí Red Dead Redemption v 07/2016, takže předpokládám, že většina práce již byla odvedena (jelikož XBOne je PC-kompatibilní). PC verze by podle mě měla následovat, jakmile se uklidní prodeje RDR kvůli XBONE.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

XBOX One neni kompatibilni s PC ani nahodou - to, ze ma x86 procesor a grafiku od AMD neznamena, ze hru pro XBOX lze spustit na WIndows PC a opacne.

Windows PC = nejvice prace na portu a nejmene platicich zakazniku

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Nepsal jsem nic o Windows PC. Psal jsem PC-kompatibilní, protože to má hardware PC. Čti pořádně.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Ono je to mozna lepsi, mohl by to na PC byt propadak. Tech her, ktere zazarily na konzolich a nalsedne na PC propadli zna historie vic.
Za prve konzolovi a PC hraci jsou docela ruzni s ruznyma preferencema a za druhe vetsina prevedenych titulu ma na PC desive ovladani a hratelnost hry to zabije.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Lenze zrovna toto sa netyka GTA V, ktore ma vynikajucu optimalizaciu aj na PC, spolocne s perfektnym ovladanim. Takze predpokladam, kedze na tom robia aj devs z GTA V tymu, ze zrovna toto by problem nebol, a nejednalo by sa o spraseny konzolovy port.

+1
+1
-1
Je komentář přínosný?

Zakladni problem Windows PC je ten, ze naprosta vetsina lidi co hru v diskusich bud pomlouvaji nebo vychvaluji ji nema legalne. A o tom to cele je.

PC port hry da nejvic prace a proda se nejmene kopii.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaste nebo registrujte.