CDR.cz - Vybráno z IT

Šílenství přichází s Call of Cthulhu [E3 2016]

Call Of Cthulhu 01
Po dlouhé absenci se k nám konečně vrací svět šílenství s nově oznámeným Call of Cthulhu, které se si tentokrát vezme do parády studio Cyanide.

Cdre 3

Jen pár dní zpátky vyšel zničehonic trailer ohlašující Call of Cthulhu, které se po dlouhé době pokusí oživit videoherní adaptace Lovecraftovských knih.

Příběh nás zavede do sídla Hawkinsů na Darkwater Island, kde hlavní hrdina Edward Pierce vyšetřuje vraždu rodiny Hawkinsových. Jeho vyšetřování ho postupně zavede k nadpřirozeným jevům, které přivádí šílenství do lidských myslí.

Titul byl původně v rukou studia Frogwares, krátce na to ovšem spadl do rukou nynějšího tvůrce, studia Cyanide, které jej doufejme přivede do zdárného konce. Hra by měla vyjít příští rok na konzole a PC. Žádné bližší specifikace zatím nemáme. 

Nezapomeňte sledovat herní sekci CDR (nikoliv pouze titulní stranu) pro kompletní přehled všech novinek z letošní E3 výstavy. Po celý týden vás denně budeme zásobovat desítkami článků, díky kterým vám nic neunikne. 

Zpravodajství E3 2016 běží pod záštitou společnosti Intel

Zdroje: 

Pavel Vevera

Členem redakce inGamer.cz byl od samotného založení v roce 2012. Původně působil jako multisekční redaktor, přispívající jak články, tak video tvorbou, nakonec se však ustálil na textech. Jako externista od 1. ledna 2014 pokračuje v rámci herní rubriky CDR.cz, kam se redakce i část obsahu inGameru přesunula.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Šílenství přichází s Call of Cthulhu [E3 2016]

Žádné komentáře.