CDR.cz - Vybráno z IT

Star Wars: The Old Republic čeká rozšíření. Nabídne příjemné novinky [E3 2015]

BioWare stále bojuje o přízeň hráčů Star Wars: The Old Republic, čeká je expanze v podobě Knight of the Fallen Empire. Podrobnosti se o ní teprve dozvíme, už pár pozitivních oznámení se nám ale pod ruku dostalo.

E 3 Special 2015 Intel

Populární MMORPG Star Wars: The Old Republic, které při svém startu zaznamenalo takový boom, že mělo reálné ambice sesadit z trůnu nesmrtelného krále World of Warcraft (až se z něj ale nakonec stalo F2P) čeká rozšíření.

Ponese název Knights of the Fallen Empire a podrobnosti o něm se v rámci E3 2015 teprve dozvíme, zatím vám ale můžeme nastínit slova, kterými tvůrci podívání lehce načali. Půjde o největší expanzi v historii titulu, důraz bude klást zejména na filmové vyprávění a prvky, které dělají na titulech vývojářům z BioWare charakteristický podpis.

Těšit se můžete na prozkoumání zbrusu nových světů, rekrutaci nových společníků a dynamický příběh, kterému uvěříte a který budete svými činy ještě více ovlivňovat.

A jak se Knight of the Fallen Empire tváří na obrázcích? Působivě.

SwtrSwtr 2

Nezapomeňte sledovat herní sekci CDR pro kompletní přehled všech novinek z letošní E3 výstavy. Po celý týden vás budeme zásobovat denně desítkami článků, díky kterým vám nic neunikne. 

Zpravodajství E3 2015 ve spolupráci se společností Intel

Děkujeme za zápůjčku výkonných zařízení s procesory Intel Core.

Lenovo IdeaPad Y50-70 a Dell Latitude E7450

Tagy: 
Zdroje: 

Michal "MichalPospíchal" Pospíchal

V roli novináře se na herní scéně pohybuje už více než 9 let. V historii prošel několika velkými redakcemi, jako BonusWeb.iDnes.cz, naposledy se v roli šéfredaktora podílel na tvorbě serveru inGamer.cz, který byl 1. ledna 2014 sloučen s herní sekcí CDR.cz, kde nadále vedl rubriku. V červenci 2014 se na vlastní žádost přesunul na post editora magazínu. Od roku 2016 píše také pro DIIT.cz o technických a všeobecných tématech.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Star Wars: The Old Republic čeká rozšíření. Nabídne příjemné novinky [E3 2015]

Žádné komentáře.