CDR.cz - Vybráno z IT

Survival The Long Dark vyjde i na Xbox One [E3 2015]

The Long Dark Image 01
The Long Dark je atmosférickou explorativní hrou, kterou zafinancovala komunita skrze Kickstarter. Tento titul může přesvědčit díky skvělému designu a návykové hratelnosti. Nyní si jej užijí i majitelé konzole Xbox One.

E 3 Special 2015 Intel

Proč jde o tak velkou událost? The Long Dark se bude pyšnit faktem, že půjde o první čistou survival hru pro Xbox One. Díky tomu má vyklizené pole a může se jí tedy při startu dařit velmi dobře. Její dočasná exkluzivita v rámci Xbox Live survival her však jen doprovází fakt, že jde o propracovanou a nádhernou hru.

The Long Dark patří mezi rogue-like survival tituly, které jsou zasazeny do otevřeného světa. Největším hráčovo nepřítelem nebude žádné monstrum, ale sama příroda a mráz. Vše je navíc vyhotoveno v nádherné esteticky čisté grafice, která razí jednoduchost a účelnost. Titul se prozatím nachází v early accessu na Steamu za rozumných dvacet euro.

Nezapomeňte sledovat herní sekci CDR pro kompletní přehled všech novinek z letošní E3 výstavy. Po celý týden vás budeme zásobovat denně desítkami článků, díky kterým vám nic neunikne. 

Zpravodajství E3 2015 ve spolupráci se společností Intel

Děkujeme za zápůjčku výkonných zařízení s procesory Intel Core.

Lenovo IdeaPad Y50-70 a Dell Latitude E7450

Michal Klacik

V roce 2010 začínal jako redaktor RecenzeHer.eu, od dubna 2012 působil na pozici editora serveru inGamer.cz. Počátkem roku 2014 se redakce i část obsahu inGameru přesunula pod CDR.cz. Tam nyní zastává pozici redaktora pro herní i IT rubriku.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Survival The Long Dark vyjde i na Xbox One [E3 2015]

Žádné komentáře.