CDR.cz - Vybráno z IT

Diskuse k Do Messengeru už vám partner lézt nebude, dočká se funkce odemykání obličejem

"V Messengeru už vám partner loudit nebude" - nějak nerozumím jazyku autorova kmene. Asi by si měl dohledat, co znamená slovo loudit.

+1
+2
-1
Je komentář přínosný?

loudit = škemrat, prosit, žadonit, žebrat, mámit ;)

+1
+1
-1
Je komentář přínosný?

Super, jsem rád, že nejsem sám.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Dobrý den, opraveno, chyba vznikla během korektury a příliš četných úpravách nadpisu.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

A nestacilo by si proste zamykat telefon, nebo tuho osobni vec proste nepucovat?

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Pokud partner okouká PIN nebo gesto, tak si ho odemkne bez vašeho vědomí i bez biometrických údajů. A o půjčování to není :-) Stačí ho jednou nechat na stole, zatímco jste ve sprše nebo jdete něco vyzvednout ke dveřím a...

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Myslim si ze partner(ka), ktery(a) proleza soukromou konverzaci se zajednak dopousti trestneho cinu a hrozi tam az 2 roky natvrdo a zadruhe to neni vhodny(a) partner(ka) nebot neduveruje a pro partnerstvi je duvera (alespon dle meho nazoru) tak nejak predpokladem, jinak to za partnerstvi tak nejak nelze povazovat.

§ 183

Porušení tajemství listin a jiných dokumentů uchovávaných v soukromí

(1) Kdo neoprávněně poruší tajemství listiny nebo jiné písemnosti, fotografie, filmu nebo jiného záznamu, počítačových dat anebo jiného dokumentu uchovávaného v soukromí jiného tím, že je zveřejní, zpřístupní třetí osobě nebo je jiným způsobem použije, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok, zákazem činnosti nebo propadnutím věci.

(2) Odnětím svobody až na dvě léta, zákazem činnosti nebo propadnutím věci bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného majetkový nebo jiný prospěch, způsobit jinému škodu nebo jinou vážnou újmu, anebo ohrozit jeho společenskou vážnost.

Existuje jeden soudni proces kde se manzele rozvadeli, manzelka sice nasla manzelovi v mobilu neveru (zrejme to uz nestalo za nic a tak manzel nasel neco lepsiho) a manzelce ale na zaklade tohoto hrozily 2 roky. Jak to dopadlo je nekde v mediich, slo to jako clanek. Urcite google poradi.

+1
-1
-1
Je komentář přínosný?

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaste nebo registrujte.