CDR.cz - Vybráno z IT

Zahalte se do vůní podzimu: Tipy na mužské i dámské parfémy

PR článek
Vůně pozdního podzimu je tenká a nekonečně smutná, vůně deště a země… Pokud je to ale na jaře oslavné aroma probuzení, na podzim je to melancholická vůně studeného deště oplakávajícího odcházející teplo a léto. Ale v ní se skrývá magická, vrcholně sofistikovaná krása.

Teď je ten správný čas vybrat listopadové Parfémy pro sebe.

Aroma YSL Black Opium naplňuje energií a okouzluje. Tato hluboká, bohatá a přitažlivá skladba je spojována s atmosférou spontánních nočních procházek. Black Opium byl vydán domem YVES SAINT LAURENT v roce 2014. Toto smyslové aroma patří do květinově orientální skupiny. Na jeho vzniku pracovali čtyři talentovaní parfuméři - Marie Salaman, Natalie Lorson, Olivier Cresp a Ocean Blanc. Parfémová voda je novou interpretací stávajícího klasikého aroma Opium. Dává inspiraci, probouzí skryté pocity a emoce. Zvláštní nálada Black Opium od YVES SAINT LAURENT se odráží v jeho úpravě. Stylová lahvička černé barvy připomíná tvarem placatku, kterou zdobí rozptyl nádherných třpytek.
Parfémovaná voda Eau De Nuit Oud od značky GIORGIO ARMANI je opravdová emoce, procházka italskými uličkami bez spěchu a jiskřící sluneční paprsky umístěné v každé kapce kouzelného elixíru. Aroma odkrývá skryté hranice mužského charakteru, v němž se zároveň usazuje romantická strana. Zdůrazňuje bezchybnost obrazu tím, že mu dodává aristokratickou notu italského šarmu.  Skladba je určena muži s gentlemanskými manýry, uvolněným úsměvem a hravým leskem očí. Exkluzivní aroma Eau De Nuit Oud od značky GIORGIO ARMANI se objevilo v prodeji v roce 2016. Parfémovaná voda Eau De Nuit Oud od značky GIORGIO ARMANI je exkluzivní aroma, které bude aktuální v každé situaci, dokonale ladí s obchodními, každodenními a neformálními prvky šatníku. Skladba patří do skupiny klasických dřevitých vůní. Parfémovaná voda bude ideální volbou úspěšného muže ve věku od 28 let. 
Základem koncepce Shiseido je spojení přírody a tvůrčího začátku, které otevírá dveře do světa umění. Parfémovaná voda Shiseido Ever Bloom spojuje v sobě úspěchy parfumerie, designu a kaligrafie. Jedinečné aroma ohromuje smyslným zněním čerstvých not a dlouho zanechává dojem vybrané něhy. Překvapivě ženský a moderní design flakonu si udržuje spojení s tradicemi, připomíná úplně první parfémovou vodu Ever Bloom, která měla závratný úspěch. Tvar porušuje zákony geometrie a dává pocit svobody. K tomu flakonu se tak chce dotknout! Stříbrná záře a luxusní růžové bliky na skle překvapivě přesně přenášejí atmosféru moderního Tokia, v jehož samém srdci se rozpouštějí jemné poupě sakury. "Ať  dočasné je nesmrtelné.“ - tak originální myšlenka navštívila parfuméry, které vytvořili unikátní aroma po své cestě do Japonska v době květu sakury.