CDR.cz - Vybráno z IT

CDR server

Real name: 

Historie

Účet existuje již
14 let 5 měsíců

Články autora

PR článek
S rychlým rozvojem vědy a techniky a neustálým rozvojem kreativity přitahují LED obrazovky jako důležitá součást moderní reklamy, médií a městské krajiny stále větší pozornost.
PR článek
Pomalé načítání webové stránky, video, které se seká, nebo videohovor, který zamrzne uprostřed věty. To všechno jsou noční můry každého, kdo bojuje s pomalým internetem.
PR článek
Zase další jubileum, výročí nebo narozeniny? Už vás nebaví vymýšlet, co darujete? Máme pro vás tip! Okamžitý překladač každému ulehčí cestování nebo pracovní meetingy. Mluví jako rodilý mluvčí a...
PR článek
V dnešní době je schopnost pracovat s elektronickými tabulkami a daty nedílnou součástí v mnoha pracovních odvětvích. A nejen v nich, ale také v jiných známých programech.
PR článek
V dnešním světě, kde digitální obchod neustále roste a zákaznické požadavky se vyvíjejí, je pro e-shopy nezbytné najít cesty k inovaci a zlepšení svých procesů.
PR článek
Chce se vám vyrazit někam pryč? Prostě jen sednout do auta a nechat se odnést od každodenního shonu, kam vás jen kola a silnice dovedou?
PR článek
Patříte do týmu fanoušků herních konzolí od společnosti Sony a Playstation je vaším oblíbeným společníkem? Jestli ano a ještě nemáte doma nejnovější model Playstation 5, měli byste to co nejdříve...
PR článek
Stali jste se členy týmu home office a téměř neopouštíte dům?
PR článek
V dnešním světě, kde technologie neustále pokračuje vpřed, se zámky na otisk prstů stávají stále populárnější.
PR článek
V dnešním rychle se měnícím obchodním světě je klíčem k úspěchu neustálé hledání cest, jak zvýšit efektivitu, snížit náklady a zlepšit výkonnost.

Stránky