CDR.cz - Vybráno z IT

Product Owner

Serverpark Vshosting 1
VSHosting hledá šikovného a zkušeného produkťaka/produkťačku. Hledáme někoho, kdo chce být hlavou projektu Zerops. Zerops (zkratka Zero Operations) je unikátní plně automatizovaná platforma, která bude plnohodnotnou a z pohledu DevOps plně automatizovanou cloudovou službou zajišťující prostředí pro provoz malých i rozsáhlých a dynamických webových aplikací. Vytváříme službu pro vývojáře z celého světa, která překonává nevýhody tradičních cloudových služeb a zajišťuje větší míru pohodlí a automatizace.
Základní informace
Firma:
Vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu:
Dohoda o pracovní činnosti
Pracovní smlouva
Práce na živnostenský list/IČO
Kontaktní osoba
Jméno osoby:
Michaela Egedová
Telefon:
+420775046054
Informace o práci
Benefity:
Firemní akce
Možnost občasné práce z domova
Občerstvení na pracovišti
Nástupní informace
Možnost nástupu:
Dohodou
Pátek, Duben 20, 2018
Města
Region:
Praha

Benefity:

možnost částečného homeoffice a respekt k osobnímu životu a nutnosti věnovat čas rodině

podíváš se do zahraničí, kde budeme na různých eventech pro vývojáře prezentovat naše nové služby

Stálé občerstvení (pizza, snídaně, nealko pivo, energeťáky, coly, ovoce a zelenina po celý den)

xbox, 65“ 4k TV, filmy, fotbálky

inhouse fitko

večeře v Ambiente

neobvyklé zajímavé akce (například vyhrazené projekce premiéry Star Wars v Cinestaru, výlet na hory, jízda na skútrech apod.)

Jak bude vypadat tvoje náplň práce?

  • budeš hlavní osobou pro určení krátkodobých cílů projektu a zajištění plánu, jak cíle splnit
  • budeš se podílet na tvoření dlouhodobých strategických cílů
  • budeš neustále mapovat konkurenci a udržovat si přehled o aktuálních trendech
  • budeš mít na starosti časový plán a rozpočet
  • budeš definovat priority ohledně nových funkcí a budeš udržovat a komunikovat roadmapu všem zúčastněným stranám
  • budeš spolu ve spolupráci s marketingem získávat feedback od klientů a hledat slabá místa produktu a vytvářet plán, jak je překonat
  • budeš udržovat informační tok mezi týmy (centrálním komunikační prvek) a budeš hlavním koordinátorem všech týmů (vývoj, marketing ..), abys zajistil splnění cílů

Co od tebe očekáváme?

  • zkušenost s produktovým/projektovým řízením IT projektů
  • musíš mít podrobný technický přehled o celém produktu a jeho fungování, rozumět technickým principům služby, pojmům, analýzám apod. Ideální jsou zkušenosti z vývoje
  • orientaci ve světě cloudových služeb (ideální jsou osobní zkušenosti z AWS, GCE, Heroku apod.)
  • schopnost jasně a jednoznačně specifikovat zadání
  • smysl pro detail, přesnost a orientaci na zákazníka
  • smysl pro odpovědnost za svěřený projekt a plnění cílů
  • perfektní angličtinu – budeš komunikovat s uživateli mimo ČR, do budoucna budeš zadávat práci týmům mimo ČR a budeš komunikovat i s dalšími partnery a účastnit se zahraničních akcí

 Proč jsme pro Tebe super volba?

  • budeš stát u zrodu nové technologicky zajímavé služby
  • po prokázání tvých schopností získáš volnost (a odpovědnost) na svěřené části projektu
  • nejsme cool startup s horkou hlavou, máme za sebou 12 let zkušeností v oboru a víme co děláme a pro koho to děláme. Chceme dělat pouze úspěšné projekty.
  • budeš pracovat na službě s globálními ambicemi (cílíme na trhy UK, NL, DE, USA) pro vývojáře, pro které bude Zerops.io (a tedy i GUI ;-)) jeden z hlavních pracovních nástrojů pro spouštění projektů do produkce
  • jsme největší firma v oboru ve střední Evropě (hostujeme například každý 3. ecommerce projekt) a neustále akcelerujeme náš růst
  • máme tah na branku, postavili jsme si například vlastní velké datové centrum a druhé plánujeme (http://www.forbes.cz/podnikat-zacal-v-sedmnacti-a-dnes-stavi-data-centru...) = Zerops.io prostě bude úspěšný :-)
  • budeš pracovat s hodně chytrými lidmi
  • žádný korporátní bullshit, nesmyslné porady apod.
  • zajímavá finanční odměna a navíc bonusy v závislosti na tvých výsledcích
  • startup prostředí, kolektiv průměrný věk okolo 30 let, fajn lidi, možnost přímého kontaktu se všemi kolegy ve firmě, včetně vedení
  • luxusní nové kancly, venkovní zahrada s grilem, klid na práci
  • budeš na zahraničních akcích a meetupech s kolegy z marketingu v přímém kontaktu s uživateli a potenciálními uživateli

Pokud jsi to dočetl až sem a chceš se stát členem týmu, napiš nám. Neformálně se u nás potkáme, podíváš se, jak to u nás vypadá, popovídáme si u kávy a pokud nás zaujmeš a my zaujmeme tebe, můžeš od nás odejít rovnou s pracovní smlouvou bez průtahů :-).