CDR.cz - Vybráno z IT

ANKETA: Vyberte nejlepší hry roku 2016!

Games 1
Tradičně spouštíme ke konci roku hlasování o nejlepší hry roku 2016, o kterých rozhodnete přímo vy, naši čtenáři. Výsledky hlasování později doplníme o naše interní redakční názory, které srovnáme s těmi vašimi.

Rok 2016 byl zajímavým rokem, ze kterého vyčnívá pouze několik tříáčkových titulů, které je potřeba řádně zvolit. Letos se přitom herní scéna vůbec poprvé plně zaměřila na virtuální realitu. Klasických titulů tak bylo na první pohled méně, ale ani tak nechybělo pár klenotů, na které se vyplatí vzpomínat. 

Jelikož je ale virtuální realita záležitost zcela unikátní a soběstačnou, z našeho seznamu ji vynecháme. Namísto toho dáváme na výběr tituly z běžné produkce pro tradiční platformy. Ke konci týdne se můžete těšit na srovnání s našim interním redakčním hlasováním. 

Vloni jste společnými silami rozhodli o hrách roku 2015, kdy první místo získal Zaklínač 3, druhé GTA V pro PC a třetí Fallout 4

Letošní rok byl zejména bohatý na nezávislou scénu. Posadit však proti sobě tituly bez reklamní kampaně proti titulům, za nimiž stojí miliardové korporace s řadou distributorů, by byl souboj nerovný. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli obě kategorie rozdělit. Na hlasování o nejlepší nezávislé hry dojde později, nyní můžete rozhodnout o nejlepších hrách z běžné produkce: 

Hlasování skončilo. 

Tato soutěž již skončila.