CDR.cz - Vybráno z IT

Soutěž o iPad s retinou - luxusní tablet od Applu může ležet na vašem stole

ipad-soutez-promo-logo
Nejnovější model iPadu dostal od designérů Retina displej a s ním větší rozlišení obrazovky, než má velká většina dnešních desktopových monitorů. Nyní máte exkluzivní možnost iPad s retinou vyhrát v naší soutěži.
ipad-soutez-promo-logo

Nejnovější model iPadu dostal od designérů Applu Retina displej a s ním větší rozlišení, než má velká většina dnešních desktopových monitorů. Nyní máte exkluzivní možnost iPad s retinou vyhrát v naší soutěži.

iPady se i díky své ceně staly něčím víc než jen pouhými tablety. Zajímavý a čistý design zevnějšku koresponduje s intuitivním systémem iOS, který si oblíbily tisíce vývojářů aplikací pro Apple po celém světě. Také proto se iPadů prodalo přes 100 miliónů kusů celosvětově, což poukazuje na skutečně výjimečnou popularitu tohoto tabletu od Applu.

ipad-rozliseni-2vsretina

Soutěžní iPad s Retina displejem má rozlišení 2048 × 1536 obrazových bodů při 264 pixelech na palec (ppi), při typické ovládací vzdálenosti iPadu by tedy vaše oči neměly vůbec rozeznat pixely na obrazovce. O výpočetní výkon se stará dvoujádrový procesor A6X se čtyřjádrovou grafikou. Video natočíte ve FullHD rozlišení (1080p) a baterie vystačí až na 10 hodin prohlížení webu, sledování videa nebo poslechu hudby.

retina_nohires

V originálním balení výherce objeví samotný iPad v bílé barvě, USB kabel s nejnovější generací konektorů Lightning a USB napájecí adaptér.


O nás: V "cé-dé-er-ku" se obsahem článků orientujeme na oblast všeobecného IT se specializací na chytré telefony, minipočítače, IT bezpečnost a moderní Hi-tech. Vedeni mottem Vybráno z IT připravujeme denní zpravodajství s důrazem na zajímavost pro čtenáře, exkluzivitu a informační hodnotu. Z řady běžných IT magazínů vystupujeme po boku DIIT.cz díky osobním zkušenostem a vlastnímu názoru. Společně s DIIT.cz a nově s PCPoradenstvi.cz tvoříme největší IT portál na českém internetu.

Web CDR vede IT nadšenec, podnikatel a perfekcionista Jirka Molnár, který se svými články často věnuje Microsoftu a Windows. Jeho zástupce Jirka Moos je mimo jiné (často nenáviděný) blázen do zabezpečení IT systémů a (často nenáviděný) fanoušek Applu. "Velkou trojku" uzavírá redakční celebrita Lukáš Voříšek se zálibou v minipočítačích, čtečkách knih a telefonech.


Pravidla soutěže:
 • Účastník soutěže musí být fanouškem naší CDR stránky na Facebooku.
 • Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění kontaktních údajů, přes které se s vámi spojíme v případě výhry a domluvíme způsob doručení
 • Soutěž se koná od 17.6. - 23. 6. 2013
 • Soutěže se mohou účastnit pouze uživatelé s trvalým bydlištěm v České republice a na Slovensku
 • Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci společnosti, která do soutěže cenu dodává ani jejich příbuzní
 • Výherci se vybírají losováním
 • Ceny budou výhercům zaslány nebo k vyzvednutí v redakci dle domluvy
 • Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky
 • Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit
 • V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce
 • Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, pak cena propadá ve prospěch organizátora
 • Pořadatel (redakce CDR.cz) má konečné slovo v rozhodování o platnosti profilů a výhercích soutěže, proti tomuto není odvolání

Sponzorováno:

alwil-logo

Redakce CDR (Google+)

Redakci CDR.cz tvoří tým mladých žurnalistů, které spojuje společná láska k moderním technologiím. Milují chytré gadgety, vylepšováky a nejnovější zařízení všeho druhu.

více článků, blogů a informací o autorovi