CDR.cz - Vybráno z IT

Soutěž o unikátní databázi B2B kontaktů a další ceny od Bisnode

Chcete získat náskok před konkurencí? Soutěžte s námi v další předvánoční soutěži a získejte roční přístup do unikátní databáze Albertina, ve které naleznete množství kontaktů pro obchod i marketing.

Ve spolupráci se společností Bisnode vám přinášíme další soutěž o zajímavé ceny. Ve hře sofistikovaný nástroj databáze Albertina zahrnující veškeré podnikatelské subjekty v ČR a SR. Udržte si náskok díky informacím z produktů Bisnode. Tak neváhejte a vyhrajte! 

 1.     cena „Albertina Gold Edition online – 12 měsíců“

Komplexní databáze všech subjektů v ČR uspokojí mnoho potřeb obchodního, marketingového a finančního oddělení ve vaší firmě. Prověříte hromadně své zákazníky i dodavatele. Získejte marketingové kontaktní údaje, jenž jdou třídit podle počtu zaměstnanců či GPS polohy i s jedinečnými informacemi o platební morálce, účetními závěrkami a ekonomickými údaji včetně grafů na jednom místě.

 

2. - 4.     cena „Albertina CZ Silver Edition online – 3, 6, nebo 12 měsíců“

V Albertině Silver naleznete základní identifikační údaje, kontaktní údaje dle dostupnosti (telefon, e-mail či webová adresa) a strukturované informace o kontaktních osobách. Účinný nástroj pro hromadné oslovení zákazníků nebo ke kompletnímu prověření firem ve vašem portfoliu.

5.     cena „Lustrátor paušál na 1 000 subjektů do 30. 6. 2015“

Díky on-line aplikaci Lustrátor získáte univerzální nástroj pro prevenci vzniku nedobytných pohledávek. Pohodlný přístup k denně aktualizovaným informacím o podnikatelských subjektech umožnuje snad a rychle dohledat potřebné informace.


Sponzorováno:

 

Soutěž probíhá od pondělí 15.12. do neděle 21.12.2014.

Tato soutěž již skončila.