CDR.cz - Vybráno z IT

Soutěžte s námi až o 3TB HDD – tento týden rozdáváme pevné disky WD Black

wdblackpromo
Nová generace pevných disků společnosti Western Digital zahalená do černého roucha vstoupila i na český trh a přináší s sebou výkon bez jakýchkoliv kompromisů. Určeny k maximální zátěži, nabízející kapacitu až 4 TB. Říkáte, že ideální pro vaši herní sestavu? Tak si s námi o ně zahrajte, máme pro vás hned tři.
wdblackpromo

Nová generace pevných disků společnosti Western Digital zahalená do černého roucha vstoupila i na český trh a přináší s sebou výkon bez jakýchkoliv kompromisů. Určeny k maximální zátěži, nabízející kapacitu až 4 TB. Říkáte, že ideální pro vaši herní sestavu? Tak si s námi o ně zahrajte, máme pro vás hned tři.

Next-gen disky WD Black míří ďábelsky vysoko. 3,5“ HDD optimalizovaly především svůj vlastní výkon, který pocítíte nejen při přehrávání náročnějších multimédií či při hraní her, ale společně s lepšími celkovými vlastnostmi zvyšují i výkon systému, takže podstatně zkracují čekací intervaly a významně tak podporují čas produktivity. Z oněch vylepšených vlastností zmiňme především duální procesor pro rychlejší zpracování požadavků, cache o velikosti 64 MB, řadič HRC s vysokým rozlišením a technologii StableTrac pro omezení vibrací.

wdfDesktop_Black_FZEX

Za zmínku určitě stojí i přítomnost mnoha moderních technologií, kupříkladu NoTouch (bezdotykové čtení) či CPT ochrana před poškozením dat. Jistě ohromující je i kapacita disku dosahující velikosti až 4 TB.

wdblack1003FZEXwdblack3003FZEX

WD Black jsou určeny k maximálnímu nasazení. Kombinují vysokou přenosovou rychlost (až 6 Gb/s, SATA 3.0) a kvalitní zpracování zaručující odolnost a maximální možné vytížení nejen v pracovně-herních strojích, ale i například v domácích serverech. S námi si tento týden můžete zahrát rovnou o tři disky této řady.

Pro prvního vylosovaného, který správně také samozřejmě zodpoví otázky níže, máme přichystaný 3TB model, pro druhého 2TB a pro třetího 1TB WD Black. Přejeme vám hodně štěstí!


Pravidla soutěže:

 • Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění kontaktních údajů, přes které se s vámi spojíme v případě výhry a domluvíme způsob doručení.
 • Soutěž se koná od 4. 11. - 10. 11. 2013.
 • Soutěže se mohou účastnit pouze uživatelé s trvalým bydlištěm v České republice a na Slovensku.
 • Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci společnosti, která do soutěže cenu dodává ani jejich příbuzní.
 • Výherci se vybírají losováním ze správných odpovědí.
 • Ceny budou výhercům zaslány nebo k vyzvednutí v redakci dle domluvy.
 • Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky.
 • Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.
 • V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
 • Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, pak cena propadá ve prospěch organizátora.
 • Pořadatel (redakce CDR.cz) má konečné slovo v rozhodování o platnosti profilů a výhercích soutěže, proti tomuto není odvolání.

Sponzorováno:

wdmonogramc

 

Redakce CDR (Google+)

Redakci CDR.cz tvoří tým mladých žurnalistů, které spojuje společná láska k moderním technologiím. Milují chytré gadgety, vylepšováky a nejnovější zařízení všeho druhu.

více článků, blogů a informací o autorovi