CDR.cz - Vybráno z IT

Android 5.0 Lollipop

Omate Rise
Startup Omate oznámil příchod limitované edice odolných chytrých hodinek Omate Rise, které nadchly celý svět.
Lenovo Phab Plus
Společnost Lenovo si připravila lahůdku pro zákazníky, kteří touží po hodně velkém displeji. V Číně se objevil nový phablet, který byste si mohli jednoduše splést s menším tabletem.
Lg Gentle 1
Jihokorejská společnost LG chce navrátit do podvědomí zákazníků telefony s véčkovou konstrukcí. O podobný počin se pokoušel také Samsung, jeho modely však byly příliš drahé. Uspěje LG se svým novým...
Samsung Galaxy Tab S 2 9
Již v září se můžeme těšit na nové tablety s nejtenčím a nejlehčím tělem ve své třídě na trhu. U druhé generace zařízení výrobce vsadil na kvalitní displej, menší úhlopříčku a tloušťku pouhých 5,6 mm.
Smarthwatch 1
Smartwatch Neptune Suite fungují samostatně a navíc slouží jako hub pro tablet, telefon, notebook, ale i třeba Android TV.
nepřehlédněte
Lollipop 3 100533091 Primary
Google již vypustil do světa aktualizaci Android 5.1 Lollipop. Dostupný je i zdrojový kód, takže jistě nebude dlouho trvat a dočkáte se aktualizace i na svém telefonu. Nebo pomocí „Custom ROM“.
Panasonic Eluga U 2
Čtyřjádro, 5" displej nebo operační systém Android 5.0. Nový chytrý telefon od firmy Panasonic překvapuje skvělou výbavou za nízkou cenu.
 
nepřehlédněte
Android 5 0 Lollipop
Podle nejnovějších informací se brzy představí update operačního systému Android Lollipop s označením 5.1. Již se dokonce šíří fámy o verzi 5.2, ale zatím si musíme vystačit s novinkami okolo...
nepřehlédněte
Nokia N 1
Finská společnost Nokia se pouští do nepřátelských vod s novým zařízením. Tablet Nokia N1 silně připomíná iPad mini, ale má operační systém Android. Do prodeje vtrhne v příštím roce.
Android Wear 5
OTA update nejnovější verze androidího systému Lollipop je k dispozici pro vybraná zařízení z řady Nexus. Systémový update na „lízátko“ dostala také druhogenerační zařízení Motoroly. A dojde i na...
nepřehlédněte
Android Lollipop
Google udělal velký skok vpřed, jelikož zavádí nové designové paradigma. S pátou generací oblíbeného operačního systému se budeme setkávat také v automobilech a domácnostech.