CDR.cz - Vybráno z IT

eizo

DIIT
Před dvěma týdny jste u nás měli možnost soutěžit o monitor EIZO EV2450 s extrémně tenkým rámečkem. Stačilo správně odpovědět na tři soutěžní otázky a výhra mohla být vaše. Ze správných odpovědí...
DIIT
Monitor EIZO FlexScan EV2450 zaujme na první pohled extrémně tenkým rámečkem o síle pouhý 1 mm . Atraktivní a kompaktní design se dokonale hodí do každé moderní kanceláře.
Eizo Foris 3
Eizo na trhu se svými herními monitory už nějaký ten pátek dominuje. Monitor ovládaný přes telefon tu však ještě nebyl.
DIIT
V minulém týdnu jste měli možnost soutěžit o nejvýkonnějším progamingový monitor od společnosti EIZO. Stačilo správně zodpovědět tři soutěžní otázky a výhra mohla být vaše. Ze správných odpovědí...
DIIT
V předvánoční soutěži jste u nás soutěžili o ultratenký LCD monitor z řady FlexScan EcoView s rámečkem o síle pouhého 1 mm. Zájem byl obrovský a my nyní známe šťastného výherce!
DIIT
V předvánoční soutěži můžete vyhrát LCD z řady FlexScan EcoView s extrémně tenkým rámečkem o síle pouhých 1 mm. Atraktivní a kompaktní design monitoru se dokonale hodí do každé moderní kanceláře.
nepřehlédněte
Na český trh právě vstoupil nejlevnější 24“ od Eiza. A možná i první 24“ verze z herní řady Foris. Eizo Foris FS2434 s technologiemi Smart.