CDR.cz - Vybráno z IT

Datum vydání českého Kingdom Come: Deliverance oficiálně potvrzeno!

Dlouho očekávané Kingdom Come: Deliverance konečně stanovilo pevné datum vydání. Po mnoha odkladech a slibech si konečně můžeme zapsat konkrétní den do svých kalendářů.
Kingdomcome New 14

Od crowdfundingové kampaně pro Kingdom Come: Deliverance už uběhlo více než 3 roky. I přes ohromný zájem ze strany fanoušků a následného dofinancování přes oficiální stránky jsme se bohužel dočkali tolika odsunů, že vzbuzoval stav hry skepticismus a nadšení postupně opadalo. 

Kingdomcome 0Kingdomcome New 3Kingdomcome New 7

V následujících několika měsících by očekávání mohla opět vzrůst. Hra prošla několika beta testováními, úpravami, přinesla nové herní mechanismy a pokročila jak z hlediska herního, tak technického. Posledních pár trailerů představují skutečně slibný vizuální zážitek, s plným zapojením snímání pohybu a věrohodných mimických výrazů.

Na dnešek slibovali vývojáři na svém Facebookovém profilu velké odhalení, ze kterého se vyklubal dvouminutový trailer (viz níže). Upoutávka je složena výhradně z herních cutscén, nicméně není problém dohledat na YouTube i záběry přímo ze hry. Hodí se však upozornit, že se jedná ve všech případech pouze o beta verzi hry, která bude mít s finálním produktem pravděpodobně málo společného.

Upoutávka prozrazuje vydání Kingdom Come: Deliverance stanovené na 13. února 2018. Navzdory předešlým zprávám, tvrdící odklad PC verze před konzolovými, se jeví datum společné pro všechny tři platformy – PC, Playstation 4 a Xbox One.

Mimochodem, v čase 1:39-1:41 nalezneme kreativního ředitele, Daniela Vávru, nasnímaného do role řadového vojáka. Upoutávka obsahuje i české titulky, které je ovšem nutné si manuálně nastavit. 

Zdroje: 

Jáchym Flídr

Začínal v roce 2012 jako redaktor serveru inGamer.cz, kde později povýšil na funkci editora videorubriky. Na CDR.cz, pod které inGamer.cz v roce 2014 přešel, začal jako zástupce šéfeditora herní rubriky. Od července téhož roku herní magazín vede.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Datum vydání českého Kingdom Come: Deliverance oficiálně potvrzeno!

Středa, 14 Červen 2017 - 02:04 | CyberAngel | Na Kickstarteru se mluvilo o PC verzi a o...
Sobota, 10 Červen 2017 - 09:57 | Redmarx | Ty nemas co hrat? Na hru se tesim, ikdyz minule...
Sobota, 10 Červen 2017 - 00:12 | CyberAngel | Zase nějakej chytrák, uf. (facepalm) Na...
Pátek, 9 Červen 2017 - 23:40 | petr22 | Letos ? Mela vyjit uz v roce 2014. Ze nevyjde...
Pátek, 9 Červen 2017 - 17:59 | CyberAngel | Jak jsem to pochopil, tak PC verze je hotová a...

Zobrazit diskusi