CDR.cz - Vybráno z IT

Hitman 2 v novém videu z Miami odhaluje širokou paletu způsobů likvidace cílů

Vracíme se do role Agenta 47, nájemného zabijáka, který pracuje tiše a precizně. Letos své umění rozbalí v novém díle, a nikdo z jeho okolí už nebude mít klidné spaní.

Těsně před E3 přišli zástupci studia IO Interactive s uvedením nového přírůstku do zabijácké série Hitman. Nájemný vrah s kódovým označením Agent 47 bude řádit v letošním díle s názvem Hitman 2. Že jste už hru s takovým jménem hráli? Máte pravdu, v roce 2002 skutečně Hitman 2 vyšel. S ním ale novinka z roku 2018 nebude mít společného nic jiného, než hlavního hrdinu a číselné označení, které opět nadělá paseku v hlavě každého neobeznámeného hráče. Opakování číslovek se ovšem stává čím dál tím větším trendem v rámci restartování velkých značek. 

Vývojáři na E3 ukázali zatím neviděný trailer z prostředí Miami. Představuje nejen grafiku, herní model a mechaniky, ale soustředí se zejména na způsoby plnění kontraktů. Úplně jednoduše – své cíle bude náš holohlavý zabiják likvidovat opravdu pestrou škálou způsobů. A v různých převlecích.

Hitman letos poprvé dorazí také s režimem kooperace, a pokud si čekání na něj chcete zkrátit, zahrajte si speciální odstřelovačský stand-alone Hitman: Sniper Assassin. Přístup k němu získáte okamžitě po předobjednání hry. 

Hitman 2 vychází 13. listopadu 2018 pro Windows PC, PlayStation 4 a Xbox One. Další podrobnosti o něm, včetně informací o hardwarových nárocích, čtěte v oznamovacím článku na CDR.cz.

Zdroje: 

Michal Pospíchal

V roli novináře se na herní scéně pohybuje už více než 9 let. V historii prošel několika velkými redakcemi, jako BonusWeb.iDnes.cz, naposledy se v roli šéfredaktora podílel na tvorbě serveru inGamer.cz, který byl 1. ledna 2014 sloučen s herní sekcí CDR.cz, kde nadále vedl rubriku. V červenci 2014 se na vlastní žádost přesunul na post editora magazínu. Od roku 2016 píše také pro DIIT.cz o technických a všeobecných tématech.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Hitman 2 v novém videu z Miami odhaluje širokou paletu způsobů likvidace cílů

Žádné komentáře.