CDR.cz - Vybráno z IT

Diskuse k Pohodlné volání v autě s Jabra Freeway - Bluetooth handsfree se třemi reproduktory

Dokud jsem jezdil na služební cesty, úplně mi stačila taková ta hračka na ucho za pár stovek. A teď? Mobil prostě vypínám.

Člověk by neměl být otrokem techniky.

+1
-13
-1
Je komentář přínosný?

Naprosto nepoužitelná věc a to z jednoho jediného důvodu. Nedovedu si představit, že bych to měl v autě, protože buď bych to při opuštění vozu musel brát sebou, nebo bych riskoval rozbití okýnka a krádež (pravděpodobnost hraničící s jistotou).
Takže z mého pohledu do auta naprosto nepoužitelné zařízení i kdyby se s ním telefonovalo sebelépe.

+1
-11
-1
Je komentář přínosný?

s tym vykradnutim auta to nie je az take zhave. svokor podobnu hracku ma cca 6 rokov na tienitku a nikdy to z auta nevybera. takmer to nie je vidiet a nema to displej takze ani nikoho nelaka.

Dnes do noveho auta jedine radio s modrim zubom.

+1
-8
-1
Je komentář přínosný?

Lol, ani nedovedu vyjmenovat proc je to uplne na hovno. Ti lidi zaspali dobu o dobrych 10-15 let:o)
Predpokladem je, samozrejme, nebyt socka s autem za 2-4 mice, ktere uz nezbyly prachy na handsfree za tri kila ..... bohuzel takovych ridicu u nas jezdi tisice. Navic, tohle, ze se hodi do luxusniho auta? Bych to nedal ani do 120ky!
A pokud teda nechcu handsfree do ucha za dve, tri kila, tak chcu neco natvrdo v aute, co se bude parovat s BT. Tady mam na vyber rekneme od petikila do dvou litru. Tyhlety zarizeni proste fungujou tak, ze jsou pripojeny na baterku a radio a kdyz se vola, tak se holt radio ztlumi a telefonuje se.
Ani v nejdivocejsim snu bych si nedovedl predstavit takovy SOB (zkurv.......), kde to bude nekde totalne neprakticky na clonitku (ktere mnoho/vetsina lidi bezne pouziva, cili hovadina uplne k nicemu), nebude to napojene na radio (opravdu, HF umi pripojit snad uplne kazde radio, snad i kazetove:), takze pri kazdem hovoru budu muset jak lofas nejprve vypnout radio a DOKONCE to nebude napojene ani na baterku, takze to budu muset brat kazdou chvili dom nabijet:o) OMFG, tohle je opravdu na tu vasi cenu dvojiteho hovna CDR:o)

+1
-7
-1
Je komentář přínosný?

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaste nebo registrujte.