CDR.cz - Vybráno z IT

Diskuse k Nad Kyprem explodovala ruská raketa

Ruská raketa? Ale no tak nevědí ani čí byla a je krajně nepravděpodobné že by patřila rusům. To kde ji vyrobili neříká nic o jejím majiteli.

+1
-1
-1
Je komentář přínosný?

Až bude Sýrie střílet (jestli teda někdy bude) z S-300 tak už cíl neminou.

+1
-3
-1
Je komentář přínosný?

Už tu dlouho nebyla žádná vyostřená diskuse na téma Rusko, takže pan redachtór Francesco se snaží zase nějakou vyvolat zavádějícím titulkem. No fuj.

+1
+1
-1
Je komentář přínosný?

Zajímavé je jak daleko odletěla než se sama zničila.
Mimochodem obecný postup je střílet salvou. Tzn. dvě rakety. Takže pokud posádka nebyla neschopná tak druhá raketa nejspíš něco trefila.

+1
+1
-1
Je komentář přínosný?

Obdivuji rychlost zdejších redaktorů. Tohle se stalo v noci z neděle na pondělí. Už v pondělí dopoledne bylo jasné, že jde o jednu z raket syrské PVO, která byla součástí syrské obrany proti masivnímu izraelskému útoku během té noci. Zde se o tom začne psát už ve středu a ještě tak, aby to vypadalo, že tam raketu poslali Rusové a navíc schválně. Gratuluji!

+1
+4
-1
Je komentář přínosný?

Vy jste z clanek pochopil tak, ze raketu vypalili rusove? Tak to jste bud idiot nebo dislektik.

+1
-3
-1
Je komentář přínosný?

"Nad Kyprem explodovala ruská raketa"

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Děkuji za velmi hodnotnou odpověď. Kdybych chtěl být podobně dětinský, měl bych odpovědět něco jako "Kdo to říká, ten to je, tomu se to rýmuje." :-)
Obzvlášť když napíšete "dislektik" :-D
Než začnete používat cizí termity, tak se nejdřív někde podívejte, jak se to píše ;-)

+1
-1
-1
Je komentář přínosný?

Mě by pro změnu zajímalo, jak takováto zpráva souvisí se zaměřením tohoto webu.

+1
+3
-1
Je komentář přínosný?

Delší dobu pozoruji , že po kosmetickém rozdělení DIIT a CDR tu jsou specificky zaměřené články zaujímající postoje k vojenské technice , rusku a podobně ...

+1
+2
-1
Je komentář přínosný?

Ale no tak samozřejmě, přece není možné, aby někoho v ČR napadlo, že Rusové jsou taky lidi a že se s Ruskem má například obchodovat nebo apsoň jednat. Postoje ČR se jasně ukázaly například na petrohradském ekonomickém fóru před měsícem:
Zúčastnilo se jej přibližně 19 tisíc osob, byly tam delegace ze 145 zemí. Přibližně 1300 vedoucích pracovníků nejrůznějších firem a společností. Státníci a politici ze 110 zemí světa. Pro příklad stavy největších delegací: USA – 542, SRN – 334, UK – 312, Francie – 249, Japonsko – 219, Švýcarsko – 190, Itálie – 160, Holandsko – 106 osob. Ze Českou republiku se zúčastnilo, hádejte - ano, hádáte správně, nula osob! Nebyl tam nikdo! Veškeré kšefty s Ruskem rádi přenecháme našim spojencům a nad možností navázat další ekonomické vztahy se spoustou firem či zemí prostě ohrnujeme nos.
A když president ČR se snaží dělat aspoň trochu ekonomické diplomacie, strašně škodolibě se posmíváme všemu, co se mu nepodaří právě nejlíp. Chováme se, pardon, jak totální debilové.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Tak jestli je to pravda, tak je to takové klasické havlistické mimoňovství co zde zavládlo po roce 1989.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

1) my nejsme srn nebo usa. nase tanky nestaly na dostrel od moskvy, ale naopak ruska svoloc mela tanky v praze. a podle toho by se mela odvijet nase zahranicni politika.
2) ksefty z ruskem prece ridi zemanovi muzi (mynar, nejedly, kellner...), zadni "havlisti", takze cajk. Nevim na co si stezujes?

+1
+1
-1
Je komentář přínosný?

To že naše tanky nestály kousek od moskvy, tím bych i nebyl až tak jistej (pz38t se v 41. i 42. u německých jednotek běžně používaly, a našlo by se i dost našich spoluobčanů kteří tama i bojovalo).
A ksefty s ruskem řeší vláda a odpovídající ministerstva.

+1
-1
-1
Je komentář přínosný?

Pokud nevíte, tak si zjistěte a nelžete. Na PEF bylo několik desítek českých zástupců, hlavně z oborových obchodních komor. A třeba v březnu u nás proběhlo zasedání Česko-ruské mezivládní komise pro obchodní, hospodářskou a vědecko-technickou spolupráci za účasti Denise Manturova, ministra průmyslu a obchodu RF.

+1
+1
-1
Je komentář přínosný?

Vzdušný prostor zatím není potřeba uzavírat... to je raketa psí, ta na člověka nejde ;-)

+1
+2
-1
Je komentář přínosný?

junk mail pry raketa psí tak tohel je fakt dobry :)

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Omylem jsem se domníval, že čtu idnes. Musel jsem se podruhé podívat do adresního řádku.
Úroveň článku ubohá, jako zbytek webu. Tohle byl web pro IT nadšence. O vypalování, počítačích technologiích. Pro ty, kteří hledají skutečné informace a ne svazácké bláboly skuste weby fanoušků historie a armády.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaste nebo registrujte.