CDR.cz - Vybráno z IT

Podívejte se na 10 minut z multiplayeru Ghost Recon: Wildlands [E3 2016]

Ghost Recon: Wildlands vedle singleplayerové kampaně nabídne také působivý kooperační mod pro 4 hráče. Pokud to ovšem chcete rozjet ve velkém a zažít trochu jiný způsob hraní, oceníte multiplayer. Ten si vůbec nestojí špatně, jak vám může ukázat video.

Cdre 3

Související zprávy z letošní E3: 


Ghost Recon: Wildlands se zatím na E3 vždy prezentovalo v dobrém světle. A špatné stíny na sebe nehází ani tentokrát. Přímo na výstavišti je k dispozici hratelná ukázka multiplayeru a my vám z ní přinášíme gameplay záběry.

Multiplayer je v tomto případě řešen podobně, jako například v případě Arma 3. Běháte po otevřeném světě a plníte úkoly, které se zrovna vyskytnou. Někdy se k úkolu nestihneme přemístit a spoluhráči ho zatím vyřeší za vás. Jindy se zase nemůžete spolehnout na posily. Pokud se ale sejdete v partě, může z toho být hodně povedená akce.

Těžko říct, zda novinář, který drží v ruce gamepad, v sobě má pár skleniček něčeho tvrdšího na kuráž, nebo zkrátka není běžným hráčem podobných titulů, ale minimálně jeho jezdecké schopnosti stojí rozhodně za pováženou. O tom už se ostatně můžete přesvědčit sami.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands vychází 7. března 2017, dostupný bude pro majitele Windows PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Nezapomeňte sledovat herní sekci CDR (nikoliv pouze titulní stranu) pro kompletní přehled všech novinek z letošní E3 výstavy. Po celý týden vás denně budeme zásobovat desítkami článků, díky kterým vám nic neunikne. 

Zpravodajství E3 2016 běží pod záštitou společnosti Intel

Zdroje: 

Michal Pospíchal

V roli novináře se na herní scéně pohybuje už více než 9 let. V historii prošel několika velkými redakcemi, jako BonusWeb.iDnes.cz, naposledy se v roli šéfredaktora podílel na tvorbě serveru inGamer.cz, který byl 1. ledna 2014 sloučen s herní sekcí CDR.cz, kde nadále vedl rubriku. V červenci 2014 se na vlastní žádost přesunul na post editora magazínu. Od roku 2016 píše také pro DIIT.cz o technických a všeobecných tématech.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Podívejte se na 10 minut z multiplayeru Ghost Recon: Wildlands [E3 2016]

Neděle, 19 Červen 2016 - 18:47 | JirkaK | velde :(

Zobrazit diskusi