CDR.cz - Vybráno z IT

Ghost Recon: Wildland

Tom Clancys Ghost Recon Wildlands 3
Pokud nemáte tento víkend plány hry na hraní, máte štěští, zahrát si totiž můžete hned dvě hry – Day of Infamy na PC a Ghost Recon: Wildlands na PC i konzole.
Ghost: Recon Wildlands se o slovo hlásí již od roku 2015, kdy se poprvé představil titul na tehdejším veletrhu E3. Březnové vydání se nezadržitelně blíží, což souvisí s odhalením systémových nároků...
Strilecky 2017
Střílečky jsou dominující žánr herního průmyslu. Letošní rok si vývojáři nabili pořádné kvéry a budou do nás sypat jednu za druhou. Pojďme se mrknout, co mají v zásobníku.
Už dlouho herní scéna žadonila o hru podobnou té, kterou na letošní E3 představil Ubisoft. Ghost Recon: Wildlands se zatím ve všech směrech prezentuje jako kvalitní záležitost.
Ghost Recon: Wildlands vedle singleplayerové kampaně nabídne také působivý kooperační mod pro 4 hráče. Pokud to ovšem chcete rozjet ve velkém a zažít trochu jiný způsob hraní, oceníte multiplayer....
Ghost Recon: Wildlands rozhodně patřil mezi nejpůsobivější hry, které na herní veletrh E3 Ubisoft přivezl. Podívejte se na úchvatných 10 minut z hraní.
V rámci singleplayeru i coop modu se postavíme proti drogovým kartelům a budeme bojovat za svobodu Bolívie. Podívejte se také na nejnovější trailer ke hře i předobjednávkový obsah.
 
Grn
Když herní studio vytváří několik různých titulů, stejně do nich přenese jeden jednotný podpis. Z oficiálních obrázků k novému Ghost Recon je cítit Far Cry.
Nečekaný závěr konference připravil Ubisoft, když nečekaně oznámil nový díl Tom Clancy's Ghost Recon. Podívejte se na 5 minut ze hry.