CDR.cz - Vybráno z IT

Podívejte se na 9 minut z hraní Rage 2

Bláznivá, akční nadutá, barevná střílečka Rage 2 se opět připomíná v nových záběrech. Vydavatel tentokrát stopáží čerstvého videa nešetřil, podívejte se na 9 minut z hraní.

Zástupci Bethesdy se už před GamesComem nechali slyšet, že tím hlavním, na co se v Německu chtějí zaměřit, je připravovaná akční řežba Rage 2. Svým slovům dostávají, o fanoušky se aktuálně podělili hned o 9 minut záběrů z hraní.

Titul si bere to nejlepší z původního zpracování a přidává lehkou inspiraci Mad Maxem. Není divu, za hrou totiž stojí stejný tým vývojářů z Avalanche Studios. Jejich krok ale naštěstí není vůbec na škodu, naopak lze vnímat jakožto přidanou hodnotu.

"Rage 2 je nejbláznivější open-world střílečka, kterou jste kdy hráli," říká šéf vývoje Magnus Nedfors. V otevřeném světě se nám pod ruku dostane hrdina jménem Walker - poslední ranger (nikoliv texaský) - narozený do světa na pokraji zkázy. Příčinou nevlídné situace na Zemi je zásah asteroidu, který obrátil koloběh života zcela na ruby a způsobil řadu mutací.

.
Rage 2 je barevná hra s částečnou cell-shadovou grafikou, která postapokalyptickou atmosféru dovádí k dokonalosti. Vychází na jaře příštího roku pro Windows PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroje: 

Michal "MichalPospíchal" Pospíchal

V roli novináře se na herní scéně pohybuje už více než 9 let. V historii prošel několika velkými redakcemi, jako BonusWeb.iDnes.cz, naposledy se v roli šéfredaktora podílel na tvorbě serveru inGamer.cz, který byl 1. ledna 2014 sloučen s herní sekcí CDR.cz, kde nadále vedl rubriku. V červenci 2014 se na vlastní žádost přesunul na post editora magazínu. Od roku 2016 píše také pro DIIT.cz o technických a všeobecných tématech.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Podívejte se na 9 minut z hraní Rage 2

Žádné komentáře.