CDR.cz - Vybráno z IT

Přinášíme kariéru v IT! Stali jsme se mediálními partnery veletrhu práce

PR článek
Jobs Dev
Servery CDR.cz a Diit.cz mají tu čest oznámit mediální partnerství s 1. veletrhem práce pro programátory v České republice - Jobs Dev 2017.

Pohlédnete-li do pravého horního rohu našeho zpravodajského portálu, naleznete zbrusu novou sekci Kariéra v IT. Zde budou v pravidelných intervalech nabízeny pracovní pozice šité našim čtenářům přímo na míru! Podobné nabídky nenaleznete nikde jinde. 

Jobsdev 0

Ať už jste programátor, grafik, marketingový specialista nebo kdokoliv, jehož pozice by se dala některak rýmovat slovem IT, vyplatí se čas od času hodit očko na nabídky zprostředkované skrze naši spolupráci. Nabídky vybíráme velice pečlivě, a tak očekávejte neopakovatelné pracovní příležitosti. 

Vzájemné poděkování můžeme vyslovit skrze uzavřené mediální partnerství s veletrhem JobsDev 2017, který otevře své brány 8. dubna letošního roku, kam bychom si vás rovněž dovolili pozvat.

Proč? 

V každém zaměstnání můžete získat jen velice omezené množství znalostí a zkušeností ve srovnání s tím, co vše obor zahrnuje. I v kariéře programátora jednou přijde chvíle, kdy se vyplatí posunout se zas někam dále. Stačí si spočítat, jakou máte sami průměrnou délku setrvání v zaměstnání.

Veletrh tak programátorům umožní vylézt z jejich sociální bubliny a porozhlédnout se po aktuálních nabídkách práce. A možná i udělat zásadní krok v kariéře.

Hlavní přínosy veletrhu:

  • Probudí ve vás chuť kariérně se posunout
  • Získáte kontakty na top firmy v Čechách
  • Můžete si vyzkoušet minipohovor u tolika firem, kolik stihnete
  • Poznáte se s dalšími programátory
  • Vzděláte se – v rámci veletrhu proběhnou i odborné přednášky
  • Můžete potrápit mozek a zasoutěžit si o zajímavé ceny
  • A je to celé zadarmo

Přístup k firmám, ke kterým se jen těžko dostanete

Na veletrhu se bude prezentovat 150 až 200 firem. Pokud nejste hyperaktivní sociální psychopati, sami máte jen mizivou šanci se s těmito firmami setkat sami na vlastní pěst. Jen si zkuste představit, jak dlouho vám zabere dohodnout si 150 schůzek. A to nemluvíme ani o tom, že nejdříve musíte sehnat ty správné kontakty. Veletrh toto vyřeší za vás a nabídne vám přístup k top firmám v České republice.

Prace

150 pohovorů za jediný den

Kolik času vám zabere jen jeden jediný pohovor? A teď si to zkuste vynásobit 150... Na veletrhu můžete během jediného dne stihnout až 150 minipohovorů. Rovnou si zjistíte, jestli vás firma vůbec zajímá, jestli je jejich nabídka práce to pravé pro vás. To je něco, co z běžného inzerátu prostě nevyčtete. Zároveň firmám rovnou zanecháte i svůj kontakt.

Zjistíte, jak si stojíte na trhu práce

Chcete vědět, jestli je o vaše znalosti a schopnosti zájem? Budou se o vás ty nejzajímavější společnosti přetahovat? To jsou otázky, které z několika pohovorů, které průměrně jednou za tři roky absolvujete, nezjistíte. Ale pokud se na nějaký pohovor chystáte, jsou to pro vás důležité informace. A veletrh jako Jobs Dev 2017 vám pomůžete najít odpovědi.

Pokud práci neměníte, i tak neprohloupíte. Víte, jak si stojíte platově v porovnání s ostatními? Není třeba vhodná doba požádat o zvýšení platu. I s tím vám veletrh může pomoci.

Setkáte se s programátory z celé ČR

Na veletrh dorazí až 1 000 programátorů z celé ČR, možná i mnohem více. Se všemi z nich máte možnost se setkat a pobavit se, objevit nové lidi a komunity ve vašem okolí a získat spoustu nových kontaktů.

Veletrh Prace

Odborné konference

Během celého veletrhu budou probíhat odborné přednášky. Těšit se můžete na zhruba 5 až 7 paralelních proudů podle nejčastějších jazyků (Java, PHP, JavaScript, C++, C#, Python a SQL) tak, aby si každý přišel na své podle svého profesního zaměření. Veletrh pro vás bude přínosný i po stránce vzdělávání ve vašem oboru.

Velké soutěže

Kromě přednášek bude veletrh doprovázet řada zajímavých soutěží. Hlavní soutěže budou zaměřeny podobně jako odborné přednášky na konkrétní jazyk nebo OS. Tyto soutěže s sebou ponesou i vysoké finanční odměny. Menší soutěže budou probíhat i u prezentací firem, kde se budete moci zúčastnit soutěží o drobné výhry do 10 000 Kč. Tyto soutěže pravděpodobně doplní jedna velká soutěž, která bude zaměřená na řešení algoritmických problémů, bude probíhat na dálku a cena pro vítěze bude opravdu zajímavá!

Účast je zcela zdarma

Účast na veletrhu je pro návštěvníky zcela zdarma. Stačí se pouze zaregistrovat na webu veletrhu jobsdev.cz. Pokud chcete být v obraze, sledujte Facebookovou stránku a Twitter @jobsdevcz, kde kromě informací o veletrhu najdete i aktuální informace o nabídkách pracovních pozic v oboru programování.

Veletrh práce pro programátory Jobs Dev 2017

Kdy: 8. 4. 2017
Kde: Praha
Vstupné: zdarma
Registrace na webu www.jobsdev.cz
Facebook: https://www.facebook.com/jobsdevcz/
Twitter: https://twitter.com/jobsdevcz
E-mail: admin@jobsdev.cz