CDR.cz - Vybráno z IT

Alien: Isolation ve videu ukazuje plamenomet [E3 2014]

Sice jen na chvilku, ale v atmosférickém gameplay traileru na nového Aliena můžete vidět plamenomet. Dostaneme nakonec přeci jenom možnost, jak se xenomorfem bojovat? Posuďte sami.

E 3 Special

Podle ohlasů lidí, co si hru na E3 osahali, je prý Isolation tak strašidelný, že člověku trvá několik minut, než nasbírá odvahu vůbec opustit první místnost. To bereme jako sakra pochvalu, jestli je ale tvrzení pravdivé, se na vlastní kůži budeme moct přesvědčit až 7. října.

Na téma titulu dnes promluvila také společnost Oculus VR, která pro něj potvrdila podporu rozhraní Rift a rovnou vyrukovala zprávou, že hlavou jejích studií se čerstvě stává spoluzakladatel Naughty Dogu Jason Rubin.

Zpravodajství E3 2014 běží pod záštitou společnosti Intel Corporation

Děkujeme za zápůjčku výkonných Ultrabooků s procesory Intel Core.

Asus TaichiLenovo Yoga 13Dell Xps 12

Asus Taichi, Lenovo Yoga 13, Dell XPS 12

Martin Paytok

Po přispívání do několika digitálních magazínů se v roce 2009 usadil jako redaktor na serveru RecenzeHer.eu, odkud později odešel na post zástupce šéfredaktora inGamer.cz. Ten se v roce 2014 stal součástí herní sekce CDR.cz. Vedle psaní o hrách se dlouhá léta věnoval recenzování filmů pro XB-1. V současnosti působí jako externí redaktor časopisu SCORE.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Alien: Isolation ve videu ukazuje plamenomet [E3 2014]

Žádné komentáře.