CDR.cz - Vybráno z IT

Martin Paytok

Obrázek uživatele Martin Paytok
Real name: 
Osobní informace
Bio: 
Po přispívání do několika digitálních magazínů se v roce 2009 usadil jako redaktor na serveru RecenzeHer.eu, odkud později odešel na post zástupce šéfredaktora inGamer.cz. Ten se v roce 2014 stal součástí herní sekce CDR.cz. Vedle psaní o hrách se dlouhá léta věnoval recenzování filmů pro XB-1. V současnosti působí jako externí redaktor časopisu SCORE.
Twitter profil: 
https://twitter.com/Paytockmaster

Historie

Blog
Projít nejnovější příspěvky
Účet existuje již
10 let 4 měsíce

Články autora

Universum Fallen London je zvláštní místo. Proběhla tu válka s peklem, kterou lidstvo prohrálo, kontinenty se propadly pod zem, při čemž mnoho lidí umřelo, a nejžádanějším zbožím se staly příběhy,...
SUPER. HOT. SUPER. HOT. SUPER. HOT. SUPER. HOT. SUPER. HOT. SUPER. HOT. SUPER. HOT. SUPER. HOT. SUPER. HOT. SUPER. HOT. SUPER. HOT. SUPER. HOT. SUPER. HOT. SUPER. HOT. SUPER. HOT.
Očekávaný survival horor, kombinující hratelnost starých Resident Evilů a stylizaci Silent Hillu, zabere na první dohrání patnáct až dvacet hodin. Poté si dobu půjde prodloužit dodatečným obsahem.
O atraktivní roguelike záležitosti od nezávislých Lunar Software oznámené před dvěma lety jsme nějakou chvíli neslyšeli, vývojáři však ujišťují, že na ní pořád makají. Jenom pozastavili práce na VR.
Visceral Games na své sci-fi hororové sérii ve stylu Horizontu události pracovali nepřetržitě dlouhou dobu a teď si dávají přestávku vývojem Battlefieldu Hardline. Jaká čeká nekromorfy a inženýra...
Výkonný producent Pete Samuels a kreativní ředitel Willem Byles s sebou do Kolína přivezli demo svého hororu pro PS4. Máme prý zapomenout všechno, co o hře víme, nová verze připomíná Heavy Rain a...
Capcom začátkem měsíce oznámil, že pracuje na HD předělávce hry, která odstartovala populární zombie sérii plnou zlovolných korporací rozsévajících smrtonosné plyny a zmutovaných nemrtvých. Teď tu...
Overkill Software spolupracuje s Robertem Kirkmanem na něčem s příhodným názvem Overkill’s The Walking Dead. Co z toho vyleze? A bude to lepší než Survival Instinct?
Podle producenta Masaakiho Yamagiwy prý momentálně ve From Software balancují mezi zklamáním fanoušků a otevřením se většímu počtu hráčů.
Bf Hardline 1
Electronic Arts po absurdní dvanáctiminutovce ze singleplayeru odhalilo trailer na online složku policejního BFka. A opět nezklamalo.

Stránky