CDR.cz - Vybráno z IT

Hardware

DIITnepřehlédněte
Podobně jako Lenovo, i HP vyrábí 14" malé mobilní pracovní stanice. Dnes se podíváme na model s procesorem zajišťující změnu paradigmatu, bude to však stačit na konkurenci?
DIITnepřehlédněte
Nové AMD EPYC Genoa procesory jsou sice na trhu, ale Milan do starého železa nepatří.
DIITnepřehlédněte
Tento týden šly na trh 65W Ryzeny 7000, dnes se podíváme na osmijádrový model a ASUS desku s B650E čipsetem.
DIITnepřehlédněte
Původně GeForce RTX 4080 přejmenovaná na RTX 4070 Ti je venku. Podívali jsme se na zajímavý model společnosti MSI. SUPRIM je totiž víc než SUPER.
DIITnepřehlédněte
Štvou vás hlučné herní notebooky, které mají tendence pomalu odletět ze stolu? A což takhle externí vodní chlazení na ztišení a perfektní podpora Linuxu? To vše nabízí nový TUXEDO Stellaris 15 Gen4.
DIIT
Dnešním dnem se dostávají na trh zbrusu nové Radeony RX 7900 XT/XTX, podívejme se tedy na referenční model přímo od AMD.
DIIT
GIGABYTE GeForce RTX 4080 16GB GAMING OC je pořádně velký kus grafické karty, překvapí však tichým provozem.
 
DIIT
Změna paradigmatu je zde a nekouká se na stojaté vody plánovačů CPU příliš vlídně. A ano, 360W napájecí limit musí stačit každému.
DIIT
Máte rádi 2v1 notebooky? A co takový tabletoid s 16" displejem a výkonným hardwarem?
DIIT
V dnešní recenzi se podíváme na osmijádrový procesor AMD Ryzen 7 7700X a na ASUS desku s B650 čipsetem.
PR článek
Při výběru pevného disku pro síťová úložiště je nutné vzít v potaz několik faktorů – zejména pak v podnikovém sektoru. Od síťového úložiště NAS obvykle vyžadujeme nepřetržitý provoz a daleko...
DIIT
Změna paradigmatu je zde. Dokáže dravý raptor narušit zen IT zahrádek?
DIIT
Dnes se podíváme na nejvyšší Zen4 procesor a to v kombinaci s levnější deskou využívající B650 chipset. Poradí si s chlazením vzduchová Noctua?
DIIT
Společnost AMD tento rok provedla menší aktualizaci Radeonů RX 6000 a to sice karty s magickým číslem padesát. Dnes se podíváme na RX 6750 XT s 12GB VRAM.
DIIT
Společnost AMD poslala na trh minulé pondělí zcela novou AM5 platformu a nové procesory založené na Zen4 architektuře. Dnes se podíváme na druhý nejvyšší model.