CDR.cz - Vybráno z IT

Hardware

DIIT
V dnešní minirecenzi se podíváme na server společnosti HPE, který pojme až dva šedesáti čtyř jádrové procesory AMD EPYC a hromádku PCIe slotů.
DIIT
Společnost Gigabyte jistě mnozí čtenáři znají, ale jejich notebooky nejsou u nás běžné, Gigabyte se však rozhodl vrátit na poli notebooků a dnes se podíváme na hi-endový AORUS model.
Čínský výrobce a značka spotřební elektroniky založená v roce 2009, Vivo, si nechala patentovat technologii mini drona, který dokáže pořizovat fotografie a videa ze vzduchu. O jeho praktičnosti se...
DIIT
V dnešní recenzi se podíváme na další SSD společnosti ADATA, RGB LEDky opět nechybí a dnešní model má dokonce i DRAM cache.
DIITnepřehlédněte
V dnešní recenzi se podíváme na NVMe SSD společnosti ADATA, které nemá DRAM cache, ale má RGB LEdky v chladiči!
DIIT
V ASUSu mají rádi vysoký výkon, tenká těla a občasné báječné šílenosti. ASUS ROG Flow X13 je novým přírůstkem na poli bláznivin(ale jen trochu), hlavně díky velmi specifické dokovací stanici.
PR článek
Počítače už dávno nejsou výsadou pouze velkých, moderních firem. Výpočetní technika se stala běžnou součástí také škol, ale i domácnosti. A nejsou to vždy jenom standardní stolní počítače, ale jsou...
 
Zloději vykradli v Číně internetovou kavárnu, přičemž se zaměřili na krádež high-end grafických karet. K provedení loupeže využili zloději falešnou identitu a chvilkové nepozornosti majitele kavárny.
Dle nejnovějších zpráv Microsoft pracuje na zajímavém kamerovém systému zabudovaném pod displejem, jenž je v patentu popsán jako tzv. „Fotoaparát s logem“.
DIIT
V dnešní recenzi se po dlouhé době podíváme na novou generaci NVMe disků s novým PCIe Gen4 řadičem.
DIIT
Dnes se podíváme na nový herní přírůstek společnosti MSI v rozumné cenové relaci a to včetně MUX čipu pro maximální výkon dGPU.
DIIT
V dnešní recenzi se podíváme na zajímavou miniITX desu společnosti Gigabyte a také vlajkovou loď Intelu pro Z590 platformu, osmijádro Core i9-11900K.
DIIT
Tento článek není clickbait, právě naopak. Najdete v něm vše potřebné, MUX čipy, jejich absenci a vysoké FPS.
DIIT
V dnešní recenzi se podíváme na server společnosti Supermicro, který jsem měl zapůjčený minulý rok na nějaké testování, nakonec díky tomu vznikl tento článek.
Bohužel se sešlo několik paralelních událostí, které se na sebe nakupily a oblast elektroniky prochází nyní krizí, která se podepsala na dostupnosti grafických karet a herních konzolí.