CDR.cz - Vybráno z IT

Hardware

DIITnepřehlédněte
Společnost AMD letos vydala nové serverové procesory EPYC generace Milan postavené na Zen3 architektuře. A rovnou dva 24C kousky bydlí v dnes testovaném Gigabyte serveru.
DIIT
V dnešním testu se podíváme na šestnáctijádrový AMD ThreadRipper 1950X, který šel na trh v roce 2017.
DIIT
Krabičky na M.2 NVMe, M.2 SATA SSD a další se na trhu poslední roky objevují velmi pravidelně, na jednu hi-endovou od ASUSU se dnes podíváme.
DIIT
Toužíte po notebooku s vysokým CPU a GPU výkonem a zároveň jste nadšenci do poměru stran 16:10 u displeje? Pak je tento model možná pro Vás.
DIIT
Nedávné levné ADATA PCIe Gen4 SSD doplňuje výkonnější model s vyšším výkonem a řadičem Innogrit.
DIIT
Konfigurace RAM a rychlost pamětí má všeobecně značný vliv na výkon iGPU, vyzkoušel jsem tak několik kitů včetně jednokanálového zapojení.
DIIT
Je libo dostupné NVMe SSD s PCIe řadičem čtvrté generace, rozumným výkonem a pětiletou zárukou?
 
DIIT
V dnešním testu se podíváme na další server společnosti DELL, tentokráte lehce modernější PowerEdge R630 s procesory Intel Broadwell-EP páté generace.
DIIT
V dnešním testu se podíváme na další server společnosti DELL, tentokráte lehce modernější PowerEdge R630 s procesory Intel Haswell-EP čtvrté generace.
DIIT
V dnešním testu se podíváme na lehce starší server společnosti DELL, vybavený dvěma osmijádry generace Ivy Bridge-E, ve své době žhavé novinky vyrobené novým 22nm procesem s 3D tranzistory.
DIIT
Tento minitestík primárně poukazuje na výkon staršího Raven Ridge řešení s Vegou 11. Považujte jako doplněk nedávné recenze Ryzenu 5 5600G.
DIIT
Toužíte po notebooku s vysokým procesorovým výkonem, vysokou výdrží na baterie, dobrou podporu Linuxu a zároveň nechcete žádnou přídavnou grafickou kartu? TUXEDO Pluse 15 Gen1 je možný kandidát.
DIITnepřehlédněte
Společnost AMD dnešním dnem vydává nová APU pro socket AM4, na nižší šestijádrový model se dnes podíváme.
DIIT
V dnešní minirecenzi se podíváme na server společnosti Supermicro, tentokráte se jedná o konfiguraci s úsporným šestnáctijádrem ze stáje AMD.
DIIT
V dnešní minirecenzi se podíváme na server společnosti HPE, který pojme až dva šedesáti čtyř jádrové procesory AMD EPYC a hromádku PCIe slotů.