CDR.cz - Vybráno z IT

Recenze

DIITnepřehlédněte
Kingston KC3000 je zajímavé PCIe Gen4 SSD využívající známý Phison E18 řadič, avšak v Kingstonu se rozhodli poladit firmware.
DIIT
ASUS nadále útočí svými ExpertBooky na zavedené výrobce business class strojů, dnes se podíváme na takový Rolls Royce mezi 2v1 notebooky.
DIIT
V dnešní recenzi se zaměříme na vodníka firmy MSI, model MEG S360. Jde o úctyhodný chladič, který zvládá i ty nejžhavější procesory Alder Lake nevyjímaje.
DIIT
ThinkPad L15 Gen2 je modernizovaný L15 Gen1, hlavní změnou jsou novější procesory postavené na AMD Zen3 architektuře.
DIIT
HP má na poli pracovních stanic poměrně dlouhou tradici, dnes se podíváme na překvapivě dobře vybavený model, kam je možno osadit dokonce až 128GB RAM.
DIIT
To si takhle koupíte nějaký notebook a v něm se objeví SSD od výrobce, o němž jste nikdy neslyšeli...
DIIT
Radeon RX 6700M přišel na trh již minulý rok, jakožto konkurence mobilní GeForce RTX 3070, nicméně na trhu je s ním zatím jen MSI Delta 15.
 
DIIT
Po nedávné recenzi 1TB varianty se dnes podíváme na teoreticky rychlejší 2TB model, který mi čirou náhodou přistál na stole.
DIIT
ASUS připravil již třetí generaci svého nejvýkonnějšího 14" notebooku, hlavní změnou je přechod z NVIDIA dGPU na AMD dGPU, ale je toho více...
DIIT
Máte rádi Linux? A máte rádi, když Linux na notebooku funguje a netrávíte měsíce kompilací ovladačů? Pokud ano, dost možná vás zaujmou notebooky společnosti TUXEDO, dnes se podíváme spíše na herní...
DIIT
Gigabyte AERO 15 OLED je zajímavě vybavený notebook s výborným OLED panelem a slušnou portovou výbavou.
DIIT
Dnes se bude o Vaši přízeň ucházet výborně vybavená základní deska firmy MSI, model MAG X570S Torpedo MAX s aktuálně nejvyšší řadou čipsetu AMD X570S dostupného pro patici AM4. Kromě skvělého...
DIIT
V dnešní recenzi se podíváme na PCIe NVMe Gen4 SSD od Samsungu, konečně tedy nějaké SSD, které nevyužívá Phison řadič.
DIIT
V dnešní recenzi se podíváme na rychlý NVMe disk společnosti Corsair, zaujme hlavně bundlovaným pasivním chladičem.
DIIT
MSI minulý měsíc uvedl klávesnici s vlastními mechanickými spínači. A protože jsou mechanické klávesnice v kurzu hlavně proto že vydrží, rádi jsme přistoupili na nabídku klavír otestovat.