CDR.cz - Vybráno z IT

Soutěž o hi-tech sluchátka Jabra Sport Pulse s digitálním osobním trenérem

Jabra Sport Pulse
Kabely jsou přežitek, sportovci sází na bezdrát! Soutěžte s Jabrou a CDR.cz o sportovní bezdrátová sluchátka s měřičem tepu a digitálním osobním trenérem, který z vás udělá opravdového sportovce.

Teplo je tady a ještě než společně budeme polehávat u vody, je na čase něco udělat se zlenivělými těly. Pojďte si s námi zahrát o kvalitní bezdrátová sluchátka, která překvapí množstvím funkcí.

Jabra Pulse Nahled

Popularita nejrůznějších monitorovacích aplikací je veliká, co je ale posunout na novou úroveň? Jabra Sport Pulse Wireless jsou elegantní bezdrátová sluchátka, která umí něco víc, než jen pouhý poslech hudby přes Bluetooth 4.0. Díky integrovanému senzoru srdečního tepu zvládají monitorovat aktivitu jejich nositele a chytrá aplikace Jabra Sport Life se postará o funkci osobního trenéra.

Po rychlém spárování s telefonem přes integrované NFC můžete vyrazit do světa. Ale pozor, pomocí hlasových příkazů z vás Jabra dostane opravdové maximum. Přehledná aplikace nabídne detailní informace o trase, grafy spálených kalorií a spoustu dalšího. Samozřejmostí je kvalitní zvuk a precizní zpracování, což ve spolupráci s nejnovějšími technologiemi vytváří povedený celek.

Pokud chcete Jabra Sport Pulse v hodnotě 4 999 Kč vyhrát, stačí odpovědět na několik jednoduchých otázek. Tak hurá oblékat do sportovního, nasadit sluchátka a běžíme!


Sponzorováno:

Soutěž probíhá od pondělí 8.6. do půlnoci v neděli 14.6.2015.

Tato soutěž již skončila.