CDR.cz - Vybráno z IT

Soutěž o elegantní tablet Dell Venue 7 s procesorem Intel

P 1070840
Dnes můžete vyhrát stylový kousek Dell Venue 7 v černé barvě. Tento unikátní sedmipalcový tablet zaujme každého na první pohled a zároveň výkonem bohatě postačí na práci a video.

Ve spolupráci se společnostmi Dell a Intel jsme si pro vás připravili další soutěž. Cenu v soutěži - tablet Dell Venue 7 - již důvěrně znáte z konce května letošního roku, kdy jste mohli vyhrát designovou verzi s krystaly Swarovski. Tentokrát se zaměříme hlavně na mužskou část čtenářstva a zahrajeme si o decentní a elegantní černou variantu, která se perfektně hodí k bílé košili a saku.

Po večerech budete sledovat filmy na 7" displeji s rozlišením 1280x800 pixelů. Uvnitř tiká dvoujádrový Intel Atom Z2560 taktovaný na frekvenci 1,6 GHz na jádro s podporou 1 GB operační paměti a 8GB diskem. Úložiště s operačním systémem Android můžete rozšířit pomocí paměťových karet až do 128 GB. Samozřejmostí je pak GPS, dvě webkamery a WiFi, kterou doplňuje Bluetooth 4.0. Díky tloušťce 9,6 mm a hmotnosti 314 gramů je ideálním společníkem na cesty. Během nich k tabletu připojíte sluchátka a také další zařízení přes microUSB.

Na produkt je poskytována 2letá záruka typu Collect And Return s vyzvednutím u vás doma.


Sponzorováno:

 Logo Intel Dell Soutez

Soutěž probíhá od pondělí 8.9. do neděle 14.9.2014.

Tato soutěž již skončila.

Tagy: