CDR.cz - Vybráno z IT

Soutěž o Jabra Sport Pulse: vyhrajte hi-tech bezdrátová sluchátka s měřičem tepu

Jabra Sport Pulse
Rádi sportujete a chcete si dopřát luxus? V další předvánoční soutěži na vás čeká skutečný skvost mezi bezdrátovými sluchátky.

Pokud chystáte na Nový rok předsevzetí v boji za zdravý životní styl, jsme pro vás přátelé ve zbrani. O neustálém sezení u počítače víme své a všichni se v redakci shodneme na pozitivním vlivu cvičení na naše, co se týče svalového vybavení kulantně řečeno ne zcela správně využitá, těla.

S heslem Ve zdravém těle zdravý duch! soutěžíme o chytrá bezdrátová Bluetooth 4.0 sluchátka od společnosti Jabra, která se vyznačují zejména kvalitou designového zpracování a samotné zvukové reprodukce. Jabra Sport Pulse Wireless navíc umí měřit tep pomocí senzoru přímo v uchu. Za hranici vašich limitů vás požene audiotrenér, který v kombinaci s chytrou mobilní aplikací Jabra Sport Life (Android, iOS) měří počet spálených kalorií, trasu a hlavně dává pozor, abyste splnili všechny nastavené cíle tréninku. Funkce, vlastnosti a dojmy z používání shrnuje přehledně naše preview sluchátek.

Jabra Pulse Nahled

Sport je hlavně o motivaci, a tu budete muset prokázat i v naší soutěži, otázky nejsou pro žádné slabochy. Takže boxovací pytel a kozu připravit a sportu zdar! Tajná nápověda!


Sponzorováno:

Soutěž probíhá od pondělí 1. 12. do půlnoci v neděli 7. 12. 2014

Tato soutěž již skončila.