CDR.cz - Vybráno z IT

Vyhrajte powerbanky Doca od Ilin.cz pro dlooouhé hraní Pokémon Go!

Powerbanky
Co dělat, když stav baterie klesá a vy jste v terénu bez přístupu k zásuvce? Ať už se chystáte vyjet pod stan, nebo dlouhé hodiny chytat Pokémony ve hře Pokémon GO, powerbanky Doca od Ilin.cz vašemu telefonu dodají potřebnou výdrž.

Celosvětový hit Pokémon GO je také velkým žroutem baterie. Po chvíli chytání už telefony žadoní o další energii a my jsme pro vás našli řešení, o které si zasoutěžíme. O co se hraje? O spoustu energie "sbalené" na cesty, ale Tatranky to nejsou. Hrajeme o čtveřici chytrých powerbank s vysokou kapacitou.

Odpovězte na jednoduché otázky a vyhrajte 4x kvalitní powerbanku s displejem a dlouhou výdrží:

Powerbanky DOCA od www.Ilin.cz nabízí přehledný displej, ukazující aktuální stav baterie. Aby vydržely co nejdéle, přidal výrobce i kvalitní ochranu proti vybití a přebití. Navštivte stránky výrobce a dozvíte se vše potřebné, abyste zvládnuli odpovědět na otázky níže.

Powerbanka DOCA 13 000 mAh nabízí dvojici USB konektorů, jeden s výstupem 2,1 A a druhý 1 A. Hodí se tak i pro rychlé nabíjení tabletů a chytrých telefonů, které zvládne nabít do plného stavu až 5x. Pro sledování aktuálního stavu baterie nechybí digitální displej a pro výlety do terénu také integrovaná LED svítílna. 

Pep 1292 CernaPep 1292 Zluta

Powerbanka DOCA 2 600 mAh se díky svému kompaktnímu rozměru hodí na každodenní nošení. Kovové tělo váží pouhých 77 gramů, což je pouze jako dvojice propisek. Není lepšího společníka na vycházky za Pokémony, než powerbanky do kapsy.

Pep 1309 Cerna

1. cena - 1x DOCA 13 000 mAh + 1x DOCA 2 600 mAh

S touhle výhrou si navás nepřijde ani dlouhodobý výpadek elektřiny. Chytejte Pokémony třeba celý den, nebo vyrazte na týden pod stan. Stále budete mít dostatek energie a druhou powerbanku neustále v záloze. Větší model se hodí třeba na delší cesty a malá na neustálé nošení při sobě.

2. cena - 1x DOCA 13 000 mAh

Kolikrát nabijete telefon s modelem DOCA 13 000 mAh? Až 5x v závislosti na typu telefonu. To znamená, že vás powerbanka s přehledným displejem nikdy nenechá na holičkách.

3. cena - 1x DOCA 2 600 mAh

Mějte energii stále při sobě. Malá powerbanka s digitálním displejem vás bez energie nenechá, navíc jí můžete nosit neustále při sobě.

Soutěž skončila, děkujeme vám! Vyhlášení proběhne do konce července