CDR.cz - Vybráno z IT

2. kolo: Víkendová soutěž o čtyřjádrový tablet a minipočítač: Hrajte s UMAX.cz a zálesáky z CDR

name-original
V rámci IT výletu, kdy se naši redaktoři budou pokoušet v přírodě otestovat možnosti techniky, pro vás máme také atraktivní soutěž. Sledujte dění z akce a vyhrajte výkonný čtyřjádrový tablet s 1 GB RAM a úhlopříčkou 8", nebo taktéž čtyřjádrový miniPC s 2 GB RAM. Hrát můžete každý den po poledni, kdy přibudou nové otázky, a zvýšit tak svou šanci na výhru!
wdblackpromo

V rámci IT výletu, kdy se naši redaktoři budou pokoušet v přírodě otestovat možnosti techniky, pro vás máme také atraktivní soutěž. Sledujte dění z akce a vyhrajte výkonný čtyřjádrový tablet s 1 GB RAM a úhlopříčkou 8", nebo taktéž čtyřjádrový miniPC s 2 GB RAM. Hrát můžete každý den po poledni, kdy přibudou nové otázky, a zvýšit tak svou šanci na výhru!

 

Výzva: CDRko se vydává na IT výlet do přírody prověřovat elektroniku

1. cena - tablet

Hrajeme o tablet NextBook Premium 8 IPS Quad, který je vhodným zařízením pro každého, kdo požaduje dobrou mobilitu a výkon nejen na cestách.

Android tablet NextBook Premium 8 IPS Quad zaujme zejména velkým 8" displejem v kombinaci se čtyřjádrovým procesorem Cortex-A9 na frekvenci 1,6 GHz. Operační paměť typu DDR3 má kapacitu 1 GB a přítomný je také výkonný grafický akcelerátor. Nechybí slot pro paměťové karty s maximální kapacitou až 32 GB. Operační systém Androidu verze 4.2 Jelly Bean, kterému nechybí Google Play pro instalaci dalších aplikací, je zárukou spousty her a programů.

name-original (3)name-original (1)

K připojení k internetu poslouží rychlý bezdrátový WiFi modul b/g/n. Na boku přístroje naleznete microUSB port, 3,5mm jack pro sluchátka, vstup pro nabíjení, čtečku karet a nakonec také HDMI port s podporou rozlišení až 1080p.

name-original (2)

2. cena - minipočítač NOVÉ

Podařilo se nám také zajistit cenu pro druhého vylosovaného šťastlivce, právě pro něj budeme mít přichystaný zajímavý čtyřjádrový minipočítač Egreat H9 Quad core, který dále ve výbavě nabízí 2 GB RAM paměti a datové úložiště o velikost 8 GB (lze rozšířit paměťovou kartou formátu microSD).

umax-miniPC-Egreat-H9

Z konektivity určitě zmiňme přítomnost Bluetooth, WiFi 802.11n a USB 2.0 (host), video-výstup je dále realizován skrze HDMI 1.4. Operačním systémem je samozřejmě Android ve verzi 4.2 (Jelly Bean).

umax-miniPC-Egreat-H9-packed

Internetový obchod s elektronikou UMAX.cz ve své nabídce pokrývá široké portfolio produktů za skvělé ceny. Nechybí minipočítače, tablety, kamerové sety, ale teké HDD přehrávače a NAS servery do každé domácnosti. 

V jednoduché soutěži na vás čekají každý den nové otázky a pokud odpovíte v každém ze třech kol, budete ve slosovací tabulce hned třikrát. Vyhrát tak můžete i pokud jste soutěžili pouze jednou či dvakrát, ale s vyšší aktivitou soutěžícího roste i jeho šance na výhru.


Pravidla soutěže

  • Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění kontaktních údajů, přes které se s vámi spojíme v případě výhry a domluvíme způsob doručení.
  • Soutěž se koná od 8. 11. - 11. 11. 2013 (12:00).
  • Soutěže se mohou účastnit pouze uživatelé s trvalým bydlištěm v České republice a na Slovensku.
  • Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci společnosti, která do soutěže cenu dodává ani jejich příbuzní.
  • Výherce se vybere losováním ze všech správných odpovědí.
  • Ceny budou výhercům zaslány nebo k vyzvednutí v redakci dle domluvy.
  • Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.
  • V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
  • Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, pak cena propadá ve prospěch organizátora. 
  • Pořadatel (redakce CDR.cz) má konečné slovo v rozhodování o platnosti profilů a výhercích soutěže, proti tomuto není odvolání.


Sponzorováno:

umax-miniPC-Egreat-H9umaxname-original

Průběh soutěže

Soutěž probíhá v termínu od 8. 11. do 11. 11. 2013. Skládá se ze tří soutěžních kol, v rámci jednoho kola lze hlasovat jedenkrát, v rámci celé soutěže tak až třikrát, což výrazně zvýší šanci na výhru. Každé nové soutěžní kolo začíná vždy přesně ve dvanáct hodin, přičemž ve stejnou dobu se automaticky uzavře předchozí soutěžní kolo. V pondělí 11. 11. v poledne se pak konečným třetím kolem soutěž uzavře a dojde k losování výherce. Redakce doporučuje (nejen) v průběhu soutěže sledovat pravidelně sociální sítě (k obsahu lze přistupovat i bez registrace), které nabídnou aktuální informace z místa dění a především i pomocné indicie ke správnému zodpovězení soutěžních otázek.

Sledujte nás: FacebookTwitter a Google+.

Redakce CDR (Google+)

Redakci CDR.cz tvoří tým mladých žurnalistů, které spojuje společná láska k moderním technologiím. Milují chytré gadgety, vylepšováky a nejnovější zařízení všeho druhu.

více článků, blogů a informací o autorovi