CDR.cz - Vybráno z IT

MSI

DIIT
Broken heatpipe
Pokud pravidelně opravujete či stavíte počítače, jistě občas narazíte na opravdu „povedenou“ sestavu. Nedávno jsem narazil na něco tak děsivého, že mě to donutilo napsat malý článek.
DIIT
Po hromádce business class notebooků se tentokrát podíváme na jeden trochu neobvyklý herní notebook. Ztenčování a zmenšování se totiž nevyhlo ani herním notebookům.
DIIT
V roce 2013 vydala NVIDIA hi-endovou GeForce GTX 780 Ti. Jednalo se o velký Kepler, který je vyroben 28nm procesem. Jak si vede oproti modernějším kartám?
DIIT
Doposud nám odhalilo šest výrobců své nereferenční Vegy, které by pomalu měly začít přicházet do obchodů. Jak vypadají, pokud je dáme všechny vedle sebe?
Msi Cubi 2 Plus
Pokud byste rádi vyměnili své přerostlé pracovní PC za něco menšího, podívejte se po MSI Cubi Plus. S přehledem nahradí váš pokladní PC, ale nezadýchá se ani při náročnější práci s více monitory.
nepřehlédněte
Dokovací stanice k notebookům, respektive externí grafické karty jsou ve vzduchu už nějaký čas. Vždy ale jen nakoukly a zase zmizely. Jak to dopadne tentokrát?
MSI Wind Box - předek
Výrobce počítačů MSI přichází s novým následovníkem rok starého modelu mini počítače s názvem Wind Box. Ten pak díky obstojnému hardwaru a video výstupům nabídne využití například jako HTPC k...
 
MSI notebook S30 - promo
Možná je v tom i kousek numerologie, ale spíše jde o logickou reakci na aktuální situaci. Třináctipalcové počítače začínají být pro koncového zákazníka zajímavou kupní příležitostí. MSI se nám...
MSI GS
MSI to myslí s hraním na cestách vážně a představuje své čtyři nové herní notebooky. U dvojice GT60 a GT70 nikoho nepřekvapí nejnovější procesory Intel Ivy Bridge, grafika nVidia Kepler, Turbo...
DIIT
Galaxy GeForce GTX 680 HOF
Jak je naším tradičním zvykem, i po vydání GeForce GTX 680 jsme pro vás připravili přehled (konkrétně šestnácti) konkrétních modelů, které dosud výrobci stihli vydat nebo ohlásit…