CDR.cz - Vybráno z IT

remaster

Remasterovaná verze herní klasiky Diablo 2 a jeho datadisku Lord of Destruction je mezi hráči netrpělivě očekávána. Už dnes si někteří vyvolení hráči mohou alfa verzi této hry konečně zahrát.
Nedávno potvrzené remastery Shenmue I a II pro PC, Xbox One a PlayStation 4 se dočkaly definitivního data vydání
Dark Souls Prepare To Die Edition 10
Nezvyklé, ale zoufale nutné. Oznámení o remasteru teprve sedm let starého Dark Souls bylo hned k počátku roku překvapením, nicméně dává novou naději kdysi zklamaným PC hráčům.
Komunita oživuje první díl české akční hry Mafia. Převlékla ho do nového slušivého kabátku s vysokým rozlišením a řadou herních vylepšení.
Starcraft Remas
Blizzard se svým nedávným ohlášením jistě vykouzlí úsměv na obličejích mnohých: StarCraft i rozšíření Brood War se dočkají remasteru a původní hry budou již brzy zdarma.
System Shock Rem 1
O remaku System Shocku jsme zde již párkrát psali. Aktuálně se nachází ve fázi, kdy potřebuje určitou pomoc komunity, aby projekt mohl dojít do zdárného konce. Svoji kickstarterovou kampaň však...
Skyrim Special Edition 4
Když oznámila Bethesda remasterovaný Skyrim, mnoho fanoušků jásalo. Ti skeptičtí ovšem přišli na jistý problém, který během konference společnost neobjasnila. Naštěstí se ale nemusíme bát.
 
Crash Bandicoot
Mnoho současných hráčů vyrostlo na známém vačnatci, ještě za éry prvního PlayStationu. Od té doby si řada z nich přála, aby se značka vrátila, ale doposud byly prosby nevyslyšeny. Po letech jde...