CDR.cz - Vybráno z IT

Epic rozdává hru zdarma, která potěší hráče adventur

Epic Game Store tento týden nabízí zdarma hru, která nejvíce osloví hráče mysteriózních adventur a milovníky díla H.P. Lovecrafta.

Od 9.3. do 16.3. máte možnost si v online obchodě s videohrami Epic Games Store zdarma vyzvednout hru Call of the Sea.

Unikla Vám tato akce? Podívejte se do naší kategorie HRY ZDARMA, kde vám přinášíme pravidelný přehled aktuálních nadílek

Hra vyšla v roce 2020 a stojí za ní španělští herní vývojáři ze studia Out of the Blue. Jedná se o adventuru viděnou z první osoby, která je zasazená do 30. let minulého století. Hrát budete za ženu Noru, která pátrá po svém nezvěstném manželovi, který se ztratil během expedice v jižním Pacifiku. Hratelnost této hry se soustřeďuje na průzkum lokací, řešení různých logických hádanek a postupné odhalování hlavní zápletky hry. Cestou po jednom z ostrovů v jižním Pacifiku budete objevovat stopy výše zmíněné expedice a taktéž i pozůstatky starověké civilizace, která v dávných dobách na tomto místě existovala.

 

Call of the Sea je inspirována tvorbou spisovatele H.P. Lovecrafta, ale místo na hororové prvky sází na tajemnou atmosféru. Hra se na Epicu běžně prodává za 420 korun a její dohrání vám zabere přibližně 6 hodin vašeho času. Na metacritic získala tato hra od odborných recenzentů souhrnné hodnocení 78 a od hráčů souhrnné skóre 7,7.

Hru Call of the Sea můžete získat zdarma na tomto odkazu.

Petr "Ereb" Vašíček

Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Epic rozdává hru zdarma, která potěší hráče adventur

Žádné komentáře.