CDR.cz - Vybráno z IT

Epic Games Store

Tento týden rozdává digitální obchod s videohrami Epic Games Store vysoce hodnocenou šachovou hru na PC a k tomu bonus do jedné z wargamingových her.
Obchod s videohrami Epic Games Store nabízí zdarma další hru. Tento týden si přijdou na své milovnicí sci-fi strategických her.
Epic Game Store tento týden nabízí zdarma hru, která nejvíce osloví hráče mysteriózních adventur a milovníky díla H.P. Lovecrafta.
Tento týden můžete v obchodě s videohrami Epic Games Store získat zdarma budovatelskou strategii, ve které budete jako průmyslník rozšiřovat své vlastní impérium.
Tento týden můžete v obchodě s videohrami Epic Games Store získat zdarma strategickou hru s roguelike prvky, která je zasazena do postapokalyptického sci-fi světa.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí zdarma hru, která potěší milovníky válečných strategických her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store tentokrát nabízí zdarma hru, která potěší milovníky manažerských simulátorů.
 
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma dvě hry. Tentokrát potěší milovníky strategií a stealth akčních videoher.
Společnost Epic Games Store tento týden nabízí zdarma dvě hry. Jedná se o izometrickou střílečku, která potěší hráče akčních her a adventuru, ve které si vyzkoušíte jak to dopadá pracovat pro mafii.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store tentokrát nabízí zdarma tak trochu netradiční akční adventuru, která u vás prověří přesnost a rychlost psaní na klávesnici.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí zdarma tři hry. Na své si tentokrát přijdou hráči mlátiček, survival akcí a RPG her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma dvě hry. V první hře si zkusíte, jaké to je vyvinout svůj vlastní vesmírný program prakticky od nuly. Ta druhá potěší...
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma dvě hry, které potěší hráče stealth akcí a stříleček v kombinaci s realtimovou strategií.
Na digitální distribuční platformě GOG máte nyní možnost získat zdarma hru, která potěší hráče strategických her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nadále pokračuje ve své nabídce her zdarma. Tentokrát si přijdou na své hráči souls-like RPG her.