CDR.cz - Vybráno z IT

Témata

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma AAA hru z dnes už legendární RPG herní série Dragon Age.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky strategických a RPG her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma dvě hry, které potěší milovníky stříleček a RPG her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky akčních her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store tento týden potěší svým výběrem her zdarma všechny milovníky sci-fi stříleček s RPG prvky a stealth akcí.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden zdarma dvě hry. Na své si přijdou hráči simulátorů a adventur.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden zdarma dvě hry. Na své si tentokrát přijdou milovníci akčních RPG a logických her.
 
Obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky 2,5D plošinovek a hráče auto-runner her.
Obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší hráče plošinovek.
Obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden hru zdarma, která potěší milovníky závodních her.
Umělá inteligence je již dnes nedílnou součástí mnoha oblastí podnikání. Od zákaznického servisu, přes kybernetickou bezpečnost, až po výrobu a logistiku. Dá se říci, že dnes pomáhá spoustě firem...
Obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky únikových logických her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky logických her.
DevOps je metodologie, která propojuje vývoj softwaru (dev) a provoz IT systémů (ops). Cílem je tedy zkrátit a zefektivnit životní cyklus softwarových produktů, zvýšit jejich kvalitu a spokojenost...
Cloudové služby jsou stále populárnější a nabízejí mnoho výhod pro firmy různých velikostí a odvětví. Od snížení nákladů, zvýšení flexibility, zlepšení bezpečnosti, až po podporu inovací a...