CDR.cz - Vybráno z IT

Témata

Společnost Epic Games Store tento týden nabízí zdarma dvě hry. Jedná se o izometrickou střílečku, která potěší hráče akčních her a adventuru, ve které si vyzkoušíte jak to dopadá pracovat pro mafii.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store tentokrát nabízí zdarma tak trochu netradiční akční adventuru, která u vás prověří přesnost a rychlost psaní na klávesnici.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí zdarma tři hry. Na své si tentokrát přijdou hráči mlátiček, survival akcí a RPG her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma dvě hry. V první hře si zkusíte, jaké to je vyvinout svůj vlastní vesmírný program prakticky od nuly. Ta druhá potěší...
DIIT
Láká vás naskočit do IT oboru, nebo už v něm jste a hledáte si lepší místo? Firmy, které nabírají, často od uchazečů vyžadují motivační dopis. Pokud nevíte, jak ho napsat, je dobrou zprávou aspoň...
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma dvě hry, které potěší hráče stealth akcí a stříleček v kombinaci s realtimovou strategií.
Emulátor RPCS3 si může odškrtnout další milník. Nyní lze na PC spustit drtivá většina her, která vyšla na herní konzoli PlayStation 3.
 
Na digitální distribuční platformě GOG máte nyní možnost získat zdarma hru, která potěší hráče strategických her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nadále pokračuje ve své nabídce her zdarma. Tentokrát si přijdou na své hráči souls-like RPG her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store dále pokračuje ve své nabídce her zdarma. Tentokrát si přijdou na své hráči stříleček a zběsilé akce.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store dále pokračuje ve své nabídce her zdarma. Tentokrát si přijdou na své hráči plošinovek.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nadále pokračuje ve své nabídce her zdarma. Tentokrát Epic rozdává zdarma vysoce hodnocenou AAA akční adventuru.
Vánoce jsou tady a digitální obchod s videohrami Epic Games Store dále pokračuje ve své nabídce her zdarma. Tentokrát si přijdou na své hráči post-apo stříleček.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nadále pokračuje ve své nabídce her zdarma. Tentokrát si přijdou na své hráči izometrických RPG her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nadále pokračuje ve své nabídce her zdarma. Tentokrát rozdává zdarma tři hry a na své si přijdou milovníci RPG a strategicko-taktických her.