CDR.cz - Vybráno z IT

Témata

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma dvě hry. Svým výběrem potěší hráče akčních her.
Pokud máte doma manžela, který je zarytým IT nadšencem, možná už přemýšlíte, co mu koupit k vánocům, aby jste mu udělali radost. Všechny dárky jsou totiž velmi specifické a ne každý je dokáže...
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden zdarma dvě hry, které potěší hráče mlátiček a bojových her.
Elektrické koloběžky jsou pohodlná, ekologická a zábavná vozidla, v dnešní době velmi populární. Ale než si nějakou pořídíte a vyrazíte s ní do ulic, měli byste znát pravidla, která se na ně...
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky sci-fi adventur.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden zdarma dvě hry. Na své si tentokrát přijdou milovníci budovatelských strategií a JRPG her s tahovými souboji.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky stříleček viděných z první osoby.
 
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší milovníky akčních adventur.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden zdarma dvě hry, které potěší hráče logických a survival hororových her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma dvě hry. Na své si tentokrát přijdou hráči sci-fi adventur a survival hororových her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hned tři hry. Na své si tentokrát přijdou hráči akčních a logických her.
Elektrická auta jsou stále populárnější, ale jejich využití není omezeno jen na dopravu. Nová technologie, kterou vyvinuli vědci z univerzity v Waterloo v Kanadě, by mohla umožnit, aby elektrická...
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden zdarma hru, která potěší hráče roguelite akčních her.
Digitální obchod s videohrami Epic Games Store rozdává tento týden zdarma dvě hry. Ty potěší hráče simulátoru a akčních RPG her.
Znáte to - blíží se Vánoce a dítě na vás řve, že chce něco nového pod stromeček. Oblíbenou deskovku svojí ratolesti jste spolu hráli už tolikrát, že z toho máte PTSD, a každý měsíc vychází tolik...