CDR.cz - Vybráno z IT

Epic rozdává zdarma hru, která potěší milovníky závodních her

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store nabízí tento týden zdarma hru, která potěší hráče adrenalinových závodních her.

Od 13.6. do 20.6. máte možnost si v online obchodě s videohrami Epic Games Store zdarma vyzvednout hru Redout 2.

Unikla Vám tato akce? Podívejte se do naší kategorie HRY ZDARMA, kde vám přinášíme pravidelný přehled aktuálních nadílek

Hra Redout 2 vyšla v roce 2022 a stojí za ní italští herní vývojáři ze studia 34BigThings. Redout 2 je pokračováním futuristické závodní hry z roku 2016. Hra se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kdy lidstvo opustilo velkou část planety Země. Část planety však byla přeměněna na působivé závodní tratě, na kterých se utkávají nejlepší závodníci na výkonných rychlých vznášedlech využívajících antigravitační motory.

Redout 2 je futuristická závodní hra odkazující na klasické zástupce žánru, jako jsou série Wipeout nebo F-Zero. Hra nabízí adrenalinové závody vznášedel ve velmi vysokých rychlostech. Tratě jsou nebezpečné a klíčovou roli v nich hraje likvidace soupeřů. Celkem na vás čeká 12 vznášedel a 36 unikátních tratí k pokoření. Závody se řídí různými pravidly. Najdete zde jak tradiční závody, kdy vyhrává ten, kdo je v cíli první, tak i závody, které pokračují, dokud na trati nezůstane pouze jeden závodník. Můžeme také hrát sami a snažit se dosáhnout nejlepšího jízdního času, stejně jako se utkat na závodních tratích s bossy.

Hra Redout 2 se na Epicu běžně prodává za 430 korun a její dohrání vám zabere přibližně 40 hodin vašeho času. Na metacritic získala tato hra od odborných recenzentů souhrnné hodnocení 78. Od hráčů pak metaskóre 6,8.

Hru Redout 2 můžete získat zdarma na tomto odkazu.

Zdroje: 

Epic Games Store

Petr "Ereb" Vašíček

Redaktor CDR/DIIT píšící o všem, co souvisí s autorským právem, světem robotiky, stále záhadným vesmírem a technickými novinkami v oblasti vojenství. Cizí mu není ani svět videoher - rád s nostalgií vzpomíná na staré herní konzole a herní pecky, kvůli nimž už dnes člověk musí sáhnout po DOSBoxu.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Epic rozdává zdarma hru, která potěší milovníky závodních her

Žádné komentáře.